ایستگاه خبر

کوین پایدار بایننس، BUSD با پروتوکل اشتراک گذاری فایل بیت تورنت ادغام شد

کاربران شبکه‌های اشتراک گذاری BitTorrent و µTorrent با اضافه شدن کوین پایدار بایننس، BUSD، اکنون راه جدیدی برای پرداخت پیش روی خود دارند. کاربرانی که برای عضویت Classic Pro از طریق این کوین پایدار پرداخت خود را انجام دهند مشمول ۲۵ درصد تخفیف خواهند شد.

جاستین سان، بنیان‌گذار TRON و مدیر ارشد شبکه BitTorrent اظهار کرد:

“خوشحالیم که کوین پایدار BUSD را به عنوان یک گزینه پرداخت دیجیتال برای کاربران BitTorrent و µTorrent اضافه کردیم. با استفاده از این کوین و دیگر رمزارز‌های تحت پشتیبانی، میلیون‌ها کاربر می‌توانند از ویژگی‌های قوی مانند محافظت در برابر بدافزار برخوردار شوند.”

دارندگان این کوین پایدار می‌توانند از آن استفاده کنند تا یک اشتراک یک ساله را در هر یک از این دو شبکه خریداری کنند که شامل نسخه Pro، بدون تبلیغات و Pro+VPN است. نسخه Pro حاوی محافظت پیشرفته در برابر بدافزار، اجراکننده رسانه HD، تبدیل فایل و پشتیبانی مشتری است.

علاوه بر این کوین پایدار، شبکه BitTorrent توکن بومی زنجیره بایننس را نیز به شبکه خود افزوده است. ادغام دارایی‌های رمزارزی بایننس در این دو شبکه اشتراک گذاری، با کمک CoinPayments.net محقق شد. این دروازه پرداخت همچنین از رمزارز‌‌های BNB, BTC, BTT و TRX پشتیبانی می‌کند.

سیستم فایل بیت تورنت شبکه‌های رمزارز‌ را در معرض عموم می‌گذارد

ادغام کوین بایننس با BitTorrent پس از راه‌اندازی شبکه اصلی BTFS (سیستم فایل BitTorrent) انجام شد. BTFS در واقع یک شبکه با مقیاس ‌پذیری بالاست که برای توزیع ذخیره‌ سازی فایل در سطح وب استفاده می‌شود. این شبکه از مدل درآمد استخراج‌گر استفاده می‌کند که از طریق پاداش به کاربران برای تأمین منابع انگیزه می‌دهد. شبکه BTFS مانند شبکه ذخیره‌ سازی توزیع‌شده Filecoin است، با این تفاوت که با وجود ۱۰۰ میلیون کاربر BitTorrent و µTorrent خود را در این زمینه بی‌رقیب می‌داند.

چون این شبکه به شبکه TRON متصل است، می‌تواند در برنامه‌های غیرمتمرکز برای فراهم کردن ذخیره‌سازی فایل از راه دور استفاده شود. TRONGrid که یک رشته از دروازه‌های اتصال TRON و BTFS است، این دو اکوسیستم را متحد می‌کند و از یک اقتصاد زنده بر اساس عرضه و تقاضای داده با استفاده از توکن BTT حمایت می‌کند.

https://coiniran.com/?p=40007
دکمه بازگشت به بالا