ایستگاه خبر

صرافی بایننس ۱۶۵ میلیون دلار از توکن‌های BNB را سوزاند

صرافی بایننس ، بزرگنرین سوزاندن سه ماهه‌ی توکن‌های خود را به انجام رسانده است. این صرافی برای چهاردهمین بار توکن‌های BNB را سوزانده است.

این بار، تعداد ۳۶۱۹۸۸۸ توکن BNB به ارزش ۱۶۵.۸ میلیون دلار، سوزانده شده است. این تاکنون، بزرگترین سوزاندن توکن‌ها از سوی این صرافی بوده است. بعد از این اتفاق، کل عرضه‌ی توکن‌های ‌‌BNB از ۱۷۴.۲ میلیون به ۱۷۰.۵ میلیون توکن رسیده است.

این اصلاح عرضه، مقدمه‌ی نرخ‌های بالاتر برای سوزاندن توکن‌ها خواهد بود. با نرخ سوزاندن فعلی، این صرافی، برای رسیدن به هدف خود، به ۵ تا ۸ سال نیاز دارد. البته ممکن است در آینده این نرخ تغییر کند. نکته منفی این نرخ سریع این است که کاربران نمی‌توانند از تعداد توکن‌های سوزانده شده برای تعیین درآمد و ارزش صرافی بایننس استفاده کنند.

با نرخ سوزاندن قبلی، ۲۷ سال طول می‌کشید تا که صرافی بایننس به هدف خود برای سوزاندن نیمی از میزان عرضه توکن‌های BNB و پایین آوردن کل عرضه به ۱۰۰ میلیون عدد برسد. در حال حاضر، عرضه در گردش این توکن‌ها حدود ۱۵۴ میلیون است. همچنین قیمت توکن BNB هم اکنون، حدود ۴۲ دلار است.

۱۶ میلیون توکن‌ آزاد می‌شوند

ژان پنگ ژائو، مدیر ارشد این صرافی گفته است که ۱۶ میلیون از توکن‌های BNB آزاد شده‌اند. این توکن‌ها قرار بود در جولای ۲۰۲۰ آزاد شوند و به آدرس تخصیص تیم بایننس فرستاده شده بود اما آن‌ها انجام این کار را فراموش کرده بودند.

وی همچنین افزود که حتی یک عدد از این توکن‌ها توسط بخش تخصیص تیم صرافی منتقل نشده و یا فروخته نشده‌اند. توکن‌ها به آدرس‌های قابل رویت برای عموم فرستاده شده و در گردش نبوده‌اند مگر این که سوزانده شده باشند. حالا احتمالا این توکن‌های آزاد شده، در مراحل بعدی، سوزانده خواهند شد.

صرافی بایننس در جولای سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که تمام توکن‌های تیم تخصیص خود را از بین خواهد برد. این توکن‌ها حدود ۴۰ درصد از کل عرضه‌ی ۲۰۰ میلیونی را در آن زمان تشکیل می‌داند. این عمل تضمین می‌کند که صرافی بایننس علاوه بر این که می‌خواهد کاربران از توکن‌های BNB سود کسب کنند، به دنبال افزایش مطلوبیت این توکن‌ها برای کاربران نیز است.

|| بیشتر بخوانیم: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی

Source

https://coiniran.com/?p=43307
دکمه بازگشت به بالا