ایستگاه خبر

با بایننس کلاد هر کاربر می‌تواند یک صرافی رمز ارز بسازد!

صرافی بایننس از راه‌اندازی زیرساختی به نام Binance Cloud خبر داد تا هر کاربر بتواند صرافی دیجیتال خود را راه‌اندازی کند و از نقدینگی، امنیت و تکنولوژی پیشروی این صرافی بهره ببرد. بایننس کلاد ویژگی‌های اصلی عملیاتی صرافی بین‌المللی بایننس از قبیل موتور قوی تطبیق‌پذیری، کنترل ریسک‌های معاملاتی، سیستم امنیتی ابرداده و عمق و نقدینگی بازار را دارا خواهد بود.

بایننس کلاد ابزاری‌ست تا افراد بتوانند برای بازار‌های بومی خود یک پلتفرم معامله‌ی ارز دیجیتال ایجاد کنند که دارای ویژگی‌هایی همچون معاملات لحظه‌ای و آتی، ادغام با API بانک‌های بومی و تبادل همتا به همتای فیات به رمز ارز باشد. بدین ترتیب طیف گسترده‌ای از نهادها می‌توانند پلتفرم‌هایی عرضه کنند که قابلیت پرداخت جهانی و رمز ارزی دارد و به برندها اجازه سفارشی‌سازی پلتفرم‌شان را می‌دهد. کاربران بایننس کلاد یک داشبورد کاربردی برای مدیریت وجوه، جفت‌های معاملاتی، لیست رمز ارزها، پشتیبانی چندزبانه و رابطه با بورس بایننس خواهند داشت. بایننس کلاد با هدف افزایش دسترسی مردم سراسر جهان به بازار رمز ارزها توسعه یافته است.

Binance Cloud در آینده ویژگی‌هایی همچون سهامداری (staking)، خدمات معاملاتی فرابورس (OTC) و راه‌اندازی توکن با استفاده از یک پلتفرم IEO را می‌دهد. اولین صرافی بزرگ ارز دیجیتال که کاملا از خدمات بایننس استفاده کرده باشد اوایل ماه مارس راه‌اندازی می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات تکمیلی را از cloud.binance.com دریافت کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=37000
دکمه بازگشت به بالا