ایستگاه خبر

اشاره مدیرعامل بایننس به مشکلات نظارتی پیرامون این صرافی

در نامه‌ای سرگشاده، مدیرعامل بایننس ، Changpeng Zhao، به روندهای مقرراتی در این صرافی، برنامه‌های آن برای سازگاری بیشتر و تمایل خود برای همکاری با مقامات نظارتی سراسر جهان اشاره کرد.

مدیرعامل بایننس از مقررات کرییپتو استقبال می‌کند

ژانگ‌پنگ ژائو، معروف به “CZ”، روز سه‌شنبه در یک پست وبلاگی به بلاتکلیفی موج جدید اخطارهای نظارتی اخیر درباره اقدامات این صرافی پرداخت.

در این یادداشت، ژائو گفت که مقررات بیشتر نشانه‌ی بلوغ یک صنعت است، و ایجاد یک چارچوب مناسب به آغاز پذیرش گسترده‌تر رمز ارزها کمک می‌کند.

چندین کشور از جمله ایالات متحده، انگلستان، سنگاپور، تایلند، ژاپن و جزایر کیمن در ماه‌های اخیر نگرانی‌هایی را در مورد این صرافی ابراز کرده‌اند.

روز گذشته، بانک بارکلیز انگلیس پس از اخطار سازمان رفتار مالی در مورد این شرکت، پرداخت با کارت اعتباری و دبیت به بایننس را محدود کرد. سپس بایننس پرداخت‌های SEPA را که روش پرداخت محبوبی برای کاربران اروپایی است غیرفعال کرد.

اداره درآمد داخلی و وزارت دادگستری همچنین در حال بررسی پرونده احتمالی پولشویی علیه بایننس هستند. چندین نهاد نظارتی دیگر، این صرافی را به فعالیت بدون مجوز متهم کرده‌اند. با این حال، ژائو عقیده دارد که این اتهامات فقط به دلیل دستورالعمل‌های نامشخص است.

وی در ادامه گام‌های مهمی را که این صرافی برای افزایش انطباق قانونی خود طی چند سال گذشته و همچنین برنامه‌های آینده خود برداشته است، ذکر کرد. او گفت:

«امیدواریم تعهدمان به همکاری با تنظیم‌کنندگان روشن و واضح باشد. ما به‌طور فعال استعدادهای بیشتری استخدام می‌کنیم، و سیستم‌ها و فرایندهای بیشتری را برای محافظت از کاربران خود ایجاد می‌کنیم.»

ژائو متعهد شد که این شرکت با رعایت مقررات مبارزه با پولشویی، فعالیت‌های خود را مطابق با مقررات محلی پیش ببرد.

بایننس بزرگترین صرافی رمز ارز در جهان از نظر حجم معاملات روزانه است.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ معرفی توکن بایننس – معافیت از کارمزد binance

 

Source

https://coiniran.com/?p=46451
دکمه بازگشت به بالا