ایستگاه خبر

بال بشر دوستانه صرافی بایننس به کمک بازماندگان طوفان دوریان می‌رود

بخش خیریه صرافی بایننس، بال بشردوستانه بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز دنیا، یک کمپین برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به‌منظور حمایت از قربانیان طوفان دوریان راه‌اندازی کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، از تاریخ ۵ سپتامبر صرافی بایننس شروع به پذیرش کمک‌های بشردوستانه در قالب رمز ارز برای تهیه غذا و کمک‌های اولیه قربانیان طوفان سهمگین دوریان کرده است.

در وب‌سایت این کمپین، بایننس متذکر شده است که کمک‌ها را در قالب بیت‌کوین، بایننس‌کوین و xrp خواهد پذیرفت. در زمان نگارش خبر تاکنون چهارده تراکنش به ارزش تقریبی ۵۰۰۰ دلار به این کمپین واریزشده است. تمامی کمک‌ها با بیت‌کوین بوده و هنوز در مناطق آسیب‌دیده توزیع نشده است.

صرافی بایننس به‌منظور شفافیت بیشتر تراکنش‌ها و نحوه توزیع آن‌ها، بلاک‌چین را راهگشا دانسته است. در کنار درخواست از جامعه رمز ارزها به‌منظور انجام کمک‌های مالی، بایننس از آن‌ها برای ازائه پیشنهاد شیوه مؤثر توزیع این کمک‌ها نیز دعوت به عمل آورده است.

گفتنی است که طبق اعلام مقامات رسمی، در اثر این طوفان مهیب تاکنون ۴۰ نفر در باهاما کشته‌شده‌اند و ۴۰۰ هزار نفر نیز نیازمند کمک‌های غذایی و بهداشتی مستقیم هستند.

Source

https://coiniran.com/?p=32068
دکمه بازگشت به بالا