ایستگاه خبر

باینانس آکادمی شتابدهنده‌ی بلاک‌چین را در چین راه‌اندازی کرد

آکادمی باینانس در تاریخ ۳۰ مارس از تأسیس یک موسسه تحقیقاتی بلا‌ک‌چین در شانگهای خبر داد. قرار است مؤسسه تحقیقاتی فناوری و صنعت Lingang Blockchain به‌عنوان اتاق فکر و مرکز استعداد برای فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) در چین فعالیت کند.

باینانس و ادغام بلاک‌چین با سایر فناوری‌های نوآورانه

برای تسریع اپلیکیشن DLT در چین، مؤسسه blockchain Binance در نظر دارد با استفاده از هوش مصنوعی، داده‌های کلان و… بلاک‌چین را با سایر فناوری‌های نوظهور ادغام کند. انستیتوی تحقیقاتی بلاک‌چین به سرپرستی دون تاپسکوت اداره خواهد شد.
تاپسکوت DLT را به‌عنوان «عصر دوم اینترنت» توصیف کرد و افزود: فناوری‌های بلاک‌چین باعث ایجاد «سازمان‌های نوآورانه و تولیدی» می‌شوند.
هلن های، از دیگر مدیران باینانس اظهار داشت که این مؤسسه «متعهد به ساخت صنعت بلاک‌چین، تحقیق و پرورش استعداد برتر در این زمینه است».

گامی برای استقرار مجدد در چین

راه‌اندازی این موسسه یک گام آزمایشی برای فعالیت مجدد در چین است؛ چرا که این صرافی معروف در پی سختگیری و اعمال محدودیت بر رمزارزها در چین، فعالیت خود در این کشور را از سپتامبر ۲۰۱۷ لغو کرده بود.

بعد از اینکه چندماه پیش، بنیاد خیریه باینانس متعهد شد که ۱.۴ میلیون دلار تجهیزات پزشکی خریداری کند و در اختیار ۳۰۰ بیمارستان چینی در شهرهایی قرار دهد که به سختی در معرض بیماری کرونا بودند، زمزمه‌هایی شکل گرفت مبنی بر اینکه بایننس قصد ورود مجدد به بازار چین را دارد.

یک ماه قبل بایننس خدمات معاملاتی همتا را برای معامله یوان چینی با بیت‌کوین، اتریوم و تتر راه‌اندازی کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37920
دکمه بازگشت به بالا