ایستگاه خبر

میلیاردرهایی که بیت‌کوین می‌خرند! این بار نوبت بیل پالت است که 11 بیت‌کوین تهیه کند

بیل پالت رئیس Pulte Capital Partners و یکی از موسسان  Pulte Homes و همچنین مبدع بسیاری از حرکت‌های خیرخواهانه در توییتر است. وی همچنین نوه میلیاردر معروف و مالک کمپانی ساخت و ساز بزرگ PHM است که حجم دارایی هایش بالغ بر 11 میلیارد دلار برآورد می‌شود.

شبیه همه میلیاردرهای دیگر بیل به جامعه رمز ارزها پیوسته است. در حقیقت در تاریخ 12 دسامبر 2019 او اعلام کرده که 11 بیت‌کوین خریده است. توسط شبکه‌های اجتماعی و مخصوصا توییتر آقای پالت در مورد رفاه افراد فرودست صحبت کرده است. او می‌خواهد دنیا را تغییر دهد و بیت‌کوین را یک وسیله مناسب برای ایجاد این تغییر می‌داند.

رمز ارزها می‌توانند به افراد فقیر کمک کنند. مخصوصا کسانی که خدمات بانکی به آنها ارائه نمی‌شود. به عنوان یک خیر می‌خواهم جزوی از پروسه افزایش کاربردپذیری رمز ارزها باشم. برایم کامنت بگذارید که چرا به بیت‌کوین نیاز دارید و من به یک نفر چند ساتوشی هدیه خواهم داد.

شایان ذکر است که بیت‌کوین می‌تواتندکاربرد فراوانی برای امور خیریه داشته باشد. شفافیت، تاثیرگذاری و دور بودن از مالیات‌های دولتی از جمله ویژگی‌های مثبت بیت‌کوین برای استفاده از آن در کمک‌های خیرخواهانه است. تعداد بسیار زیادی از موسسه‌های خیریه مانند Red Cross، کودکان را حفظ کنید، راه اتحاد، و صلح سبز اکنون پذیرای کمک‌های مردمی با رمز ارزها هستند. سازمان یونیسف نیز بیت‌کوین و اتریوم را قبول می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا