ایستگاه خبر

بیل میلر کهنه‌کار انتظار دارد که بیت کوین ۱۰۰ درصد دیگر نیز رشد کند!

بیل میلر (Bill Miller)، سرمایه‌گذار کهنه‌کار آمریکایی اخیرا در مصاحبه‌ای ابراز داشته که وقتی قیمت بیت کوین افزایش پیدا می‌کند، از ریسک آن کاسته می‌شود. او انتظار دارد که بیت کوین ۱۰۰ درصد دیگر نیز در ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده رشد داشته باشد. میلر صحبتی در مورد تارگت قیمت نکرد اما اظهار داشت که انتظار رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد دیگر را برای این رمز ارز دارد.

او اظهار داشت که بیت کوین سه اصلاح برجسته داشته است و این اصلاح‌ها دست‌های ضعیف را کنار زده‌اند. او می‌گوید که افرادی که تحمل این اصلاح‌ها را ندارند، نباید به خرید بیت کوین اقدام کنند. این سرمایه‌گذار ۷۱ ساله به نظر می‌رسد که در مورد برخورد قانون‌گذاران با بیت کوین نگران نیست زیرا بیت کوین غیرمتمرکز است.

وقتی که از میلر در مورد این پرسیده شد که چرا بیت کوین شبیه تسلا است، او اظهار داشت که بالا رفتن قیمت سهام تسلا دلیلی ندارد و بازار به نوآوری‌ها اهمیت نمی‌دهد. او در جواب گفت که قیمت سهام تسلا بالا می‌رود زیرا بالا می‌رود که این سخن او کنایه از این دارد که روند بازار زیاد به چیز‌هایی که ما فکر می‌کنیم، بستگی ندارد.

او در ادامه به قیمت حال حاضر طلا اشاره کرد و آن را قیمتی جذاب برای خرید دانست. اما او معتقد است که خرید طلا و بی‌توجهی به بیت کوین اشتباهی بزرگ است و هر کسی که در طلا سرمایه‌گذاری کرده است، حداقل باید نصف آن سرمایه‌گذاری را در بیت کوین هم بکند.

بیل میلر در اوایل این هفته به صحبت در مورد گفته مشهور وارن بافت (Warren Buffet) پرداخت که بیت کوین را مرگ موش خطاب کرده بود. او ابراز داشت که بافت راست می‌گوید و بیت کوین مرگ موش است اما موش در اینجا پول نقد است. نظر شما چیست؟ نظرات افراد مشهور و کهنه‌کاری مانند میلر چه تاثیری بر افراد دیگر خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43080
دکمه بازگشت به بالا