ایستگاه خبر

بایدن لایحه زیرساخت‌ها را امضا کرد و تعاریف کارگزار ارزهای دیجیتال را به خزانه‌داری ایالات متحده تحویل داد

رئیس جمهور جو بایدن قانون سرمایه‌گذاری در زیرساخت و مشاغل را امضا کرد که در آن تعاریف بحث برانگیز مالیات کریپتو اکنون در دست وزارت خزانه‌داری است.

بایدن در کنار رهبری کنگره در کاخ سفید در مراسمی که به عنوان یک نمایش حمایتی دوحزبی از قانون جدید در «مزایای تاریخی که توافق دو حزب زیرساخت‌ها برای خانواده‌های آمریکایی به ارمغان خواهد آورد» ظاهر شد.

پس از امضای قرارداد، بایدن از «دموکرات‌ها، جمهوری‌خواهان، مترقیان و میانه‌روها» تشکر کرد و گفت:

امروز، بالاخره در حال انجام این کار هستیم. آمریکا دوباره در حال حرکت است.

مترقیان در مجلس رأی‌گیری در مورد لایحه زیرساخت را که از حمایت دو حزبی برخوردار بود، متوقف کرده بودند، به این امید که تصویب آن را به قانون «بازسازی بهتر» که با آینده متزلزل‌تری مواجه است، مرتبط کنند.

به عنوان بخشی از مقررات افزایش درآمد، این زیرساخت شامل تعاریف جدیدی برای «کارگزار» در شبکه ارزهای دیجیتال است. هدف این تعاریف گسترش‌یافته افزایش شفافیت برای IRS بود، اما در نهایت این خطر را به همراه داشت که فعالان شبکه مانند اپراتورهای گره را مجبور به گزارش اطلاعات شناسایی برای تراکنش‌های کریپتو کنند.

این موضوع به نبردی پرمخاطب در سنا تبدیل شد، جایی که این لایحه روندی مختصر داشت که زمان کمی برای اصلاحات باقی می‌گذاشت. اصلاحیه‌ای که به دنبال منعطف‌تر کردن تعاریف بود، در نهایت به‌جای رأی اکثریت، با موافقت متفق القول مواجه شد، به این معنی که یک سناتور، ریچارد شلبی، توانست از آن لایحه جلوگیری کند.

با این حال، این تعاریف از کارگزار با روند قانونگذاری در داخل خزانه‌داری مواجه خواهد شد. وزارت خزانه‌داری در آن زمان انعطاف اصلاحیه را تایید کرد و گفت که به دنبال این نیست که اپراتورهای نود و ماینرها را به عنوان کارگزار گزارش دهند، اما قوانین تعیین‌شده در این مرحله ممکن است تغییر کنند. با این حال، قرار است زمانی برای پاسخ به افکار عمومی درباره قوانین آینده نیز وجود داشته باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: آیا ظهور NFTهای بیت‌کوین روی بلاک‌چین استکس موفقیت‌آمیز خواهد

 

Source

https://coiniran.com/?p=48357
دکمه بازگشت به بالا