ایستگاه خبر

جو بایدن و لغو رهنمود‌های کریپتویی صادر‌شده توسط دفتر نظارت بر ارز!!

در نامه یک قانون‌گذار ارشد، اشاره شده که جو بایدن (Joe Biden) باید رهنمود‌های کریپتویی صادر‌شده توسط دفتر نظارت بر ارز (OCC) را لغو کند. این بدین معنی است که جو بایدن و حکومت ایالات متحده باید سیاست جدیدی به نسبت رمز ارز‌ها اتخاذ کنند. رهنمود‌های دفتر نظارت بر ارز با انتقاد‌های زیادی مخصوصا از جانب تعدادی از دموکرات‌های برجسته مواجه بود و رئیس جمهور منتخب نیز در هفته گذشته پیشنهاد‌هایی برای لغو این رهنمود‌های کریپتویی دریافت کرده است.

دموکرات‌ها بسیار با سیاست‌های ترامپ در قبال رمز ارز‌ها مخالف بودند و این اقدامات اخیر نیز در راستای همین مخالفت‌هاست. دموکرات‌ها معتقدند که باید سطوح برجسته‌ای از قوانین برای استیبل کوین و رمز ارز در ایالات متحده وضع شود. ماکسین واترز (Maxine Waters) یکی از نمایندگان کالیفورنیایی است که در نامه‌ای به رئیس جمهور منتخب ابراز داشته که دولت آینده ایالات متحده باید در قوانین موجود در زمینه رمز ارز‌ها تغییراتی اساسی ایجاد کند.

این نماینده همچنین رهنمود‌های کریپتویی در ارتباط با توانایی بانک‌ها جهت نگهداری ذخایر استیبل کوین را به عنوان یک نگرانی جدی توصیف کرده است. او معتقد است که این رهنمود‌ها با استفاده از قوانین ۱۵۰ پیش مطرح شده‌اند و با آن قوانین نمی‌توان در مورد پدیده جدیدی مانند شرکت‌ها و موسسات فینتک قانون‌گذاری کرد.

این شرایط چالش‌های زیادی را برای دفتر نظارت بر ارز ایجاد خواهد کرد. این دفتر از یک سو با نظرات دولت جدید و دموکرات‌ها مواجه است و از سوی دیگر با دیدگاه‌های کاملا متفاوتی به نسبت استیبل کوین و رمز ارز مواجه است که کاملا در نقطه مقابل دیدگاه‌های دولت جدید خواهند بود. نظر شما چیست؟ شما کدام یک از این دیدگاه‌ها و نظرات را می‌پسندید؟ آیا کریپتو را می‌توان در قالب قوانین قدیمی مالی ایالات متحده گنجاند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42525
دکمه بازگشت به بالا