ایستگاه خبر

بهترین بازده در بازار رمز ارزها به توکن صرافی جنجالی رسید!

بیت کوین یکی از بهترین عملکردها را در سال ۲۰۱۹ داشته و تا کنون توانسته از شاخص سهام S&P ۵۰۰ بهتر عمل کند. با این حال، در ماه‌‌های اخیر بیت کوین شرایط قیمتی سختی داشته است، هرچند به نظر می‌رسد که این روند در حال تغییر است. بیت کوین (BTC) طی چند روز گذشته در محدوده‌ی ۷۵۰۰ دلار ثابت مانده در حالیکه بایننس کوین (BNB) تا ۱۵۰% رشد کرده‌ است و قیمت آن از ۶ دلار به ۱۵.۲۰ دلار در زمان انتشار این خبر رسیده است. هرچند، به نظر می‌رسد دو برابر شدن قیمت بیت کوین برای تکیه زدن به جایگاه نخست کافی نبوده است.

سایر رمز ارزها نیز یا زیان‌ده بوده‌اند و یا بسیار کمتر از سال‎های گذشته رشد کرده‎اند. با این حال، بایننس کوین موفق شد رشد بالایی را ثبت کند که مطمئناً به موفقیت صرافی بایننس طی چند ماه گذشته بی‌ربط نیست. با این وجود، سال ۲۰۱۹ برای صرافی بایننس بدون چالش نبود. طی یکسال گذشته مدیرعامل بایننس ژانگ پنگ ژائو (CZ) اتهامات مربوط به حمله به دفاتر بایننس در چین را تکذیب کرد و در در ماه می یکی از بزرگ‌ترین هک‌های تاریخ بیت کوین را از سر گذارند. با این حال، هیکدام از این دو رویداد بر عملکرد BNB تأثیر منفی نگذاشت. سوازندن بخشی از توکن‌های BNB که وابسته به حجم معاملات در پایان هر دوره‌ی سه ماهه اتفاق می‌افتد نیز بر اقتدار بایننس کوین بی تاثیر نیست.

از سوی دیگر، وزارت صنعت و فناوری چین (CCID) گزارشی در مورد ۱۵ پروژه موفق رمزارزی منتشر کرد. در این رده بندی، مقام اول به EOS، مقام دوم به اتریوم و مقام سوم به ترون رسید. بیت کوین نیز در بین ۱۰ رمزارز بالای جدول این رده‌بندی قرار گرفت و جایگاهم نهم را کسب کرد. در رده‎بندی قبلی CCID، بیت کوین در جایگاه یازدهم قرار داشت.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=35329
دکمه بازگشت به بالا