ایستگاه خبر

غول بانکی HSBC به متاورس پیوست

HSBC آخرین شرکت شناخته‌شده‌ای‌ست که از طریق شراکت با The Sandbox وارد دنیای متاورس شده است.

بر اساس یک پست وبلاگی که توسط The Sandbox در روز چهارشنبه منتشر شد، این بانک بریتانیایی زمینی را در دنیای مجازی استارت‌آپ متاورس خریداری کرده است—فضایی که برای سرگرمی، ورزش، ورزش‌های الکترونیکی، بازی و امور مالی ایجاد خواهد شد.

جزئیات منتشر شده در مورد ماهیت دقیق این ابتکار عمل بسیار اندک بود، اما سورش بالاجی، مدیر ارشد بازاریابی منطقه آسیا و اقیانوسیه از HSBC، در بیانیه‌ای گفت که متاورس «برای این است که مردم چگونه وب ۳، نسل بعدی اینترنت را تجربه خواهند کرد».

او ادامه داد: «در HSBC، ما پتانسیل زیادی برای ایجاد تجربیات جدید از طریق پلتفرم‌های در حال ظهور می‌بینیم که دنیایی از فرصت‌ها را برای مشتریان فعلی و آینده و جوامعی که به آن‌‌ها خدمت می‌کنیم باز می‌کند.»

تصویری که به پست وبلاگ پیوست شده است، یک قطعه زمین پیکسل‌دار را به تصویر می‌کشد که همراه با یک استادیوم راگبی با برند HSBC است.

Sandbox یکی از زیرمجموعه‌‌های Animoca Brands، شرکت بازی‌سازی هنگ کنگ است. این شرکت ۹۳ میلیون دلار در یک دور به رهبری SoftBank Vision Fund 2 در نوامبر سال گذشته سرمایه جمع‌آوری کرد.

در کنار HSBC، شرکت‌هایی مانند گوچی، گروه موسیقی وارنر و یوبی‌سافت به سمت متاورس The Sandbox هجوم آورده‌اند.

سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی آن، گفت که علاقه شرکت‌هایی مانند HSBC به متاورس، نشانه آغاز پذیرش گسترده‌تر وب ۳ و متاورس توسط مؤسساتی است که تجارب برند و تعامل در این اکوسیستم جدید را هدایت می‌کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: آینده متاورس چه خواهد بود؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50276
دکمه بازگشت به بالا