ایستگاه خبر

بحران مالی در بانک PMC هندوستان! بلاک‌چین راه حل نهایی شفافیت مالی

بحران مالی در بانک PMC هند شدیدتر شده است. هر روز سرمایه های بیشتری از این بانک بزرگ هندی خارج می شود. مقامات این بانک با وضع محدودیت های جدید برای برداشت سپرده های مشتریان، آنها را از دسترسی به سپرده های خود محروم کرده اند.

از زمان وضع محدودیت های قانونی جدید رزرو بانک هند برای بانک PMC اتفاقات بسیاری افتاده است. با هجوم مشتریان به شعب این بانک معادل ۶۱۵ میلیون دلار از ذخایر ارزی این بانک خارج شده است. برخی از مدیران سابق و فعلی بازداشت شده اند.

بانک PMC یکی از بزرگترین بانک های هندوستان است و ۱۳۷ شعبه در این کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری Crypto new media و با استناد به گزارش های محلی، چهار فرد مهم دیگر در ارتباط با پرونده این بانک در روزهای اخیر در مامبی بازداشت شده اند. پلیس در حال تحقیق از رئیس سابق این بانک Waryam Singh است که شنبه بازداشت شده است. بازداشتی های دیگر به ترتیب مدیر بخش مالی، رئیس بخش بازاریابی و همچنین ریاست بخش تحقیق و توسعه این بانک هستند.

به گفته پلیس مقامات این بانک متهم به دریافت وام های کلان و عدم گزارش دهی در مورد این وام ها هستند. بیش از هشت سال از موعد بازپرداخت این وام ها می گذرد و هنوز هیچگونه اطلاعاتی در مورد بازپرداخت آنها توسط این بانک منتشر نشده است.

به نظر می رسد بروز اینگونه فسادهای مالی تنها با رجوع به شفافیت و امنیت بالایی که بلاک‌چین به ارمغان می آورد قابل دستیابی است. نظر شما چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=32797
دکمه بازگشت به بالا