ایستگاه خبر

بانک آمریکا: متاورس آینده صنعت کریپتو است

به گفته یکی از استراتژیست‌های بانک آمریکا، متاورس صنعت کریپتو را در آینده به سطح جدیدی سوق خواهد داد.

در حال حاضر، دارایی‌های پروژه‌های کریپتو مبتنی بر متاورس توجه زیادی را در بازار کریپتو به خود جلب کرده است. همه چیز با ابتکار شرکت فیسبوک شروع شد که به متاورس تغییر نام داد.

متاورس نام شرکت فیسبوک است، اما مفهوم اصلی آن ایجاد دنیایی مجازی است که در آن افراد می‌توانند هر کاری را که در زندگی عملی نمی‌توانند انجام دهند، با آزادی کامل انجام دهند. بنابراین این‌ها بهترین ابتکارات پروژه واقعیت مجازی هستند.

صنعت کریپتو دارای تعداد زیادی پروژه رمز ارزی است و تقریباً همه پروژه های رمز ارزی موارد استفاده منحصر به فرد خود را دارند. بسیاری از این پروژه‌ها در سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ با ابتکار مفاهیم مبتنی بر واقعیت مجازی و افزوده آغاز شدند، اما نتوانستند به عنوان یک پروژه رمز ارزی موفق توجه را به خود جلب کنند. اما پس از اعلام فیسبوک در مورد متاورس، تمام پروژه‌های مرتبط با متاورس با سرعت بالایی پیشرفت کردند.

من معتقدم که این یک فرصت بزرگ است. شما به پلتفرم‌های مناسب نیاز دارید… این یک فرصت بزرگ برای کل این اکوسیستم خواهد بود.

هایم همچنین خاطرنشان کرد که رمز ارزها را می‌توان به عنوان ارز واقعی در دنیای مجازی متاورس استفاده کرد، اما در اینجا اکثر رمز ارزها نوسان زیادی دارند، حتی دارایی‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم برای ورود به متاورس مناسب نیستند، در اینجا استیبل کوین‌ها ممکن است نقش بهتری داشته باشند.

با این حال، در زمان حاضر، مفهوم متاورس در مرحله اولیه خود است، اما، طبق گفته شرکت Grayscale، می‌تواند به زودی به بازار ۱ تریلیون دلاری برسد.

 

پیشنهاد مطالعه: متاورس چیست؟ (Metaverse)

Source

https://coiniran.com/?p=48566
دکمه بازگشت به بالا