ایستگاه خبر

InvestAnswers : سقوط بانک‌ها بهترین تبلیغ برای بازار بیت‌کوین است

طبق نظرات InvestAnswers، وضعیت فعلی صنعت بانکداری بهترین تبلیغ برای بیت کوین است و منجر به سیل معامله‌گران جدید به بازار بیت‌کوین شده است.

این تحلیلگر که در یوتیوب دنبال‌کنندگان زیادی دارد، معتقد است بحران مالی فعلی در ایالات متحده یکی از قوی‌ترین تبلیغات برای معامله‌‌گران علاقه‌مند به بیت کوین است.

وضعیت فعلی بانک‌ها سرمایه‌گذاران را به بازار بیت‌کوین سوق می‌دهد

InvestAnswers در مصاحبه اخیر در Crypto Banter گفت از نظر او افراد به دلیل نگرانی در مورد وضعیت سیستم بانکی، دلارهای فیات خود را در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند.

به گفته وی، کسانی که رکود بزرگ سال 2008 را پشت سر گذاشتند به دلیل بحرانی که در صنعت بانکداری به وجود آمد، بیت کوین را به دلیل ماهیت غیرمتمرکز آن فضای امن‌تری برای سرمایه‌گذاری پول خود می‌دانستند.

InvestAnswers در ادامه گفت برخی از افراد که نگران امنیت ارز فیات خود هستند، به رغم احساس نیاز به آشنایی بیشتر با رمزارزها، در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند. تا همین حالا هم بسیاری از این کاربران روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

وی اشاره کرد برخی از این کاربران برای مدت طولانی با بیت کوین در ارتباط بوده‌اند. با این حال، برای افرادی که هنوز بحران مالی 2008-2009 را تجربه نکرده‌اند، لازم است اهمیت رویدادهای اخیر را کاملاً درک کنند.

او معتقد است افرادی که برای مدتی در نزدیکی فضای کریپتو بوده‌اند و با بیت کوین آشنا هستند، اخیراً با جذاب‌ترین تبلیغاتی که ارز دیجیتال از زمان بحران مالی جهانی در سال 2008 به خود دیده است، روبرو شده‌اند.

بیت کوین زمانی که بانک‌های ایالات متحده سقوط کردند، رشد شدیدی داشت و پس از سقوط به سطح 19،000 دلار در هفته قبل، در 14 مارس از سد 26000 دلار عبور کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی کتاب قصه بیت کوین برای کودکان + دانلود نسخه PDF

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا