ایستگاه خبر

سرویس Balancer پنج میلیون دلار در مرحله اخیر تامین وجه خود جمع‌آوری کرد!

سرویس Balancer در یک پست وبلاگ اعلام کرده که پنج میلیون دلار را از دو صندوق سرمایه‌گذاری رمز ارز جمع‌آوری کرده است. این سرمایه‌گذاری شامل خرید توکن‌های BAL از سرویس مذکور بوده است. این دو صندوق سرمایه‌گذاری Three Arrows Capital و Defiance Capital نام دارند. Balancer در مورد تعداد توکن‌های خریداری شده توسط این صندوق‌ها صحبتی نکرده است اما با توجه به مقدار سرمایه‌گذاری انجام شده، به نظر می‌رسد که حدود ۱۲۰۰۰۰ توکن BAL خریداری شده باشد.

این دو صندوق ابراز داشته‌اند که این سرمایه‌گذاری به Balancer کمک می‌کند که در بازار آسیا توسعه پیدا کند و تجربه بهتری برای کاربران ایجاد کند. این در حالی است که Balancer اعلام کرده که از این تامین وجه برای ارتقای پروتکل خود استفاده خواهد کرد. مدیرعامل این سرویس ابراز داشته که Balancer از این مشارکت خرسند است و این مشارکت به آنها کمک می‌کند که در تامین نقدینگی برای فضای دیفای پیشرفت کنند.

این دور آخر از جذب سرمایه باعث شده که اینک اندازه Balancer به ۱۲ میلیون دلار برسد. از جمله مشارکان قبلی در این سرویس می‌توان به Pantera Capital و Alameda Research اشاره کرد. Balancer یکی از رایج‌ترین پروتکل‌های بازارگردان خودکار در فضای دیفای است. این سرویس توانسته یک صرافی غیرمتمرکز کاربر‌پسند را ایجاد کند. کل ارزش محبوس شده در این سرویس بیش از یک میلیارد دلار است و حجم مبادلات کلی آن نیز بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.

مشارکت اخیر صندوق‌های مذکور با سرویس Balancer مثالی از جذب سرمایه توسط پروژه‌های دیفای است. دیفای در سال ۲۰۲۰ بسیار رشد کرد و هم اینک نیز به رشد و توسعه خود ادامه می‌دهد. نظر شما چیست؟ مشارکت بحث‌شده در این نوشتار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا امکان دارد که شاهد مشارکت‌های مشابه بیشتری در آینده باشیم؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43702
دکمه بازگشت به بالا