ایستگاه خبر

بالانسر روی اپتیمیسم، راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم، فعال شد

بالانسر (Balancer) آخرین صرافی غیرمتمرکزی است که در اپتیمیسم (Optimism) ارائه شده است.

بالانسر به اپتیمیسم می‌رسد

صرافی غیرمتمرکز پیشرو، که در حال حاضر از نظر ارزش کل قفل شده در اتریوم در رتبه پنجم قرار دارد، امروز اعلام کرد که راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم، اپتیمیسم را راه‌اندازی کرده است. این حرکت نشان دهنده سومین ادغام زنجیره EVM Balancer (ماشین مجازی) پس از گسترش به شبکه لایه ۲ آربیتروم و زنجیره جانبی پالیگان است.

اپتیمیسم یکی از چندین پروژه‌ای است که برای کمک به اتریوم در دستیابی به مقیاس‌پذیری بیشتر از فناوری Optimistic Rollups استفاده می‌کند. Optimistic Rollups راه‌حل مقیاس‌پذیری‌ است که تراکنش‌ها را در یک شبکه جداگانه با هم جمع می‌کند و سپس آن‌ها را به عنوان یک تراکنش واحد در شبکه اصلی اتریوم تسویه می‌کند. شبکه‌های لایه ۲ مبتنی بر مجموعه‌های اپتیمیسم می‌توانند عملیات تراکنش بسیار بیشتر و هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری را ارائه دهند و در عین حال از امنیت برتر و تمرکززدایی اتریوم استفاده کنند.

روز چهارشنبه، Optimism توکن حاکمیت OP خود را از طریق ایردراپ به تعدادی از کاربران واجد شرایط ارائه کرد، که تبلیغات قابل توجهی در سراسر شبکه به همراه داشت و منجر به افزایش قابل توجه ارزش کل در اکوسیستم DeFi آن شد. امروز، این افزایش نقدینگی DeFi با راه‌اندازی بالانسر در شبکه تکمیل خواهد شد. بالانسر یک پروتکل نوآورانه DeFi است که چندین محصول را ارائه می‌کند، از جمله صرافی غیرمتمرکز پرچم‌دار آن که از استخرهای نقدینگی چند نشانه‌ای که توسط فرمول‌های بازارساز خودکار سفارشی و پورتفولیو خودکار مدیریت می‌شوند، پشتیبانی می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: اپتیمیسم چیست؟ (Optimism)

 

Source

https://coiniran.com/?p=57313
دکمه بازگشت به بالا