ایستگاه خبر

معاملات بیت کوین Bakkt رکورد جدیدی را به ثبت رساند

حجم معاملات آتی بیت کوین که Bakkt، شرکت تابعه متمرکز بر کریپتو از بورس بین قاره‌ای، در تاریخ ۲۷ ژوئیه ارائه داده است رکورد جدیدی از ۱۱۵۰۹ قرارداد را نشان می‌دهد. با توجه به اینکه هر قرارداد ۱ بیت کوین را نمایندگی می‌کند، دیروز تقریباً ۱۲۷ میلیون دلار جابه‌جا شده است.

Bakkt رکورد جدیدی را ثبت می‌کند
شایان ذکر است که رکورد قبلی در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ ثبت شده بود با بیش از ۶،۳۱۲ قرارداد منعقد شده است. در آن زمان، قیمت بیت کوین از حداقل چند ماهه خود در سطح ۶،۴۰۰ دلار بهبود پیدا کرد و در طی ۲۴ ساعت تقریبا ۱۵ درصد افزایش یافت.

در تاریخ ۲۷ ژوئیه، قیمت بیت کوین پس از شکست سطح مقاومت ۱۰.۵۰۰ دلاری، رکورد جدیدی را به ثبت رساند. بیت کوین به ۱۱ هزار و ۴۰۰ دلار رسید که بالاترین سطح آن از آگوست ۲۰۱۹ بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که بیت کوین اکنون ۱۰،۰۰۰ دلار را به حمایت تبدیل کند.

حجم معاملات افزایش یافته است
CME Group، صرافی مستقر در شیکاگو که  بر بازار معاملات آتی بیت کوین سلطه دارد، بیش از ۱.۲ میلیارد دلار قرارداد را در معاملات ۲۷ ژوئیه ثبت کرد.

Binance در بورس اوراق بهادار، پیشرو بود و حجم معاملات روزانه آن از ۱.۴ میلیارد دلار فراتر رفت. Coinbase و Bitstamp به ترتیب با ۴۲۹ میلیون دلار و ۳۱۶ میلیون دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40325
دکمه بازگشت به بالا