ایستگاه خبر

قرارداد همکاری میان Babel Finance و ONC برای ارائه خدمات جدید کریپتو

Babel Finance، ارائه دهنده خدمات رمزارز، امروز دوشنبه اعلام کرد که برای بهبود خدمات مدیریت دارایی خود متناسب با مشتری‌های سازمانی، با Onchain Guardianian (ONC) همکاری می‌کند.

Babel Finance که مقر آن در هنگ کنگ است، خدمات خود را به مشتریان سازمانی و افراد ​​ارائه می‌دهد، این خدمات شامل مدیریت دارایی، وام و استقراض بر اساس رمزارز، خدمات اولیه، بانک خصوصی و خدمات استخراج است.
براساس این توافقنامه، بابل به پلتفرم Custodian Onchain ملحق شده، و در آنجا شرکت سابق محصولات مدیریت دارایی خود را از طریق پلتفرم قبلی به مشتریان ارائه می‌دهد.

از طریق پلتفرم خود، Onchain Custodian خدماتی مانند قرض گرفتن و وام دادن بر اساس کریپتو و همچنین تبادلات بین کریپتو و فیات، فرابورس و سپرده را ارائه می‌دهد. یولونگ لیو، رئیس مشارکت‌های جهانی بابل فایننس، امروز در بیانیه ای اظهار داشت: «بابل برای این همکاری با Onchain Guardianian بسیار هیجان‌زده است. ما معتقدیم که این ابتکار عمل مشترک به ما کمک خواهد کرد تا تقاضای روز افزون برای تخصیص رمزها را در سراسر منطقه جنوب شرقی آسیا هدف قرار دهیم و یک مجموعه جامع از راه‌حل‌ها را برای سرمایه‌گذاران رمزارز موجود و بالقوه ارائه دهیم.»

ال لی، مدیر اجرایی Onchain Custodian، نیز گفته است:

همکاری با Babel Finance برای مشتریان و نهادهای سرمایه‌گذار ما دسترسی به ابزارهای مالی در اقتصاد را فراهم می آورد. این همکاری بخشی از یک اقدام استراتژیک برای ساختن یک اکوسیستم است که به منظور بهره‌مندی مشتریان با Onchain Custodian کار می‌کند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=40718
دکمه بازگشت به بالا