ایستگاه خبر

مشارکت بنیاد اولانچ و OP3N برای ارائه‌ی صندوق تامین مالی ۱۰۰ میلیون دلاری Web3

بنیاد اولانچ با مشاکت پلتفرم توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) OP3N قصد راه‌اندازی صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری «Culture Catalyst» را باهدف توسعه‌ی مدل‌های سرگرمی-تجاری در نسل سوم اینترنت یا Web3 دارد. صندوق Culture Catalyst تمرکز ویژه‌ای بر پروژه‌های هنری در شبکه‌ی اولانچ خواهد داشت.

عرضه‌ی صندوق Culture Catalyst

صندوق Culture Catalyst را می‌توان راهکاری خلاقانه برای تامین مالی و جهت‌بخشی به هنر و سرگرمی‌های فضای Web3 دانست. این صندوق که با همکاری بنیاد اولانچ و OP3N، پلتفرم توسعه‌دهنده‌‌ی توکن‌های NFT، شکل گرفته است موفق به جذب ۱۰۰ میلیون دلار بودجه شده است.

نخستین پروژه‌ی Culture Catalyst ازسوی Grimes عرضه خواهد شد که یک «کتاب متاورس بین‌سیاره‌ای برای کودکان» بر بلاک‌چین Avalanche می‌باشد. پروژه‌ی دوم این طرح نیز به موزیسین دیگری به‌نام Ava Max تعلق دارد که مشغول تولید موزیک ویدئوی جدیدی با کارگردانی Joseph Kanh است.

پلتفرم OP3N به‌تازگی موفق به جذب ۱۰ میلیون دلار بودجه ازسوی سرمایه‌گذارانی همچون Warner Music Group و پروژه‌های حاضر در این طرح یعنی سندباکس، اکسی اینفینیتی، Yield Guild Games و توئیچ (Twitch) شده است.

John Wu، سرپرست Ava Labs، در این خصوص اظهار داشت:

«طرح پیش‌رو نقطه‌ی عطف بزرگی برای حضور اپلیکیشن‌های فرهنگ معاصر بر بستر Avalanche است. ما به‌کاربران وعده می‌دهیم که پلتفرم نوظهور NFT خود را در حوزه‌های بیشتری گسترش داده و فصل تازه‌ای را در تاریخ فرهنگی Web3 رقم بزنیم.»

بنیاد اولانچ در اوایل ماه جاری یک طرح انگیزشی ۲۹۰ میلیون دلاری برای پروژه‌ی «Avalanche Multiverse» تدوین و راه‌اندازی نمود.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پلتفرم اولانچ (Avalanche) و ارز AVAX

Source

https://coiniran.com/?p=50380
دکمه بازگشت به بالا