ایستگاه خبر

بستر پیش بینی بلاکچین Augur ماه آینده با یک توکن راه‌اندازی می‌شود

بستر پیش بینی بلاکچین Augur در ماه آینده نسخه جدیدی از پروتکل خود را راه اندازی می کند ، اما کاربران در صورت تمایل به استفاده از آن باید به یک توکن جدید مهاجرت کنند. به گزارش Coindesk، این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که معرفی نسخه v2 برای روز ۲۸ جولای مقرر شده و یک آرایش کاملا جدید را از پروتوکل هسته Augur بر شبکه اتریوم به نمایش خواهد گذاشت.

این شرکت اظهار کرد که Augur v1 به صورت مستقل در اتریوم به شکل فعلی خود ادامه خواهد داد ، زیرا هیچ نوع “دریچه فرار و یا روش متوقف کردن فعالیت تجاری روی پروتکل یا توکن REP” وجود ندارد. Augur v2 نسخه جدیدی از توکن بومی REP، بستری به نام “REPv2” را ارائه می دهد که در آن، توکن‌های REP‌ به “REPv1” تغییر نام داده اند. از دارندگان توکن‌های فعلی خواسته می‌شود تا به منظور شرکت در سیستم گزارش دهی سیستم عامل جدید، به صورت دستی به توکن REPv2 جدید مهاجرت کنند. یک ابزار مهاجرت به همراه آموزش نحوه انجام مبادله در رابط کاربری سیستم عامل ارائه خواهد شد.
با وجود به روزرسانی جدید مفهومی به نام “استفاده کن یا از دست بده” دوباره برقرار خواهد شد که به موجب آن همه دارندگان REPv1 و REPv2 باید در یک انشعاب احتمالی شبکه سیستم خود شرکت کنند. اگر کاربران نتوانند در مدت این مدت ۶۰ روزه مشارکت کنند، نمی توانند از توکن‌های REP خود برای شرکت در انشعاب‌های آینده پروژه استفاده کنند.

پروژه پیش بینی غیر متمرکز بازار Augur با هدف استفاده از “خرد جمعیت” برای ایجاد پیش بینی‌های دقیق برای سناریوهای مختلف و پیچیده ایجاد شده است. در سال ۲۰۱۹ ، استارت‌آپ بازار پیش بینی blockchain Veil، نسخه جدیدی از Augur با نام AugurLite را ایجاد کرد ، که برای پشتیبانی از پیش بینی و شرط بندی در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایالات متحده ایجاد شده است.

https://coiniran.com/?p=39825
دکمه بازگشت به بالا