ایستگاه خبر

همکاری Quant Network و AUCloud، بلاک‌چین ملی استرالیا در مسیر توسعه

شرکت پردازش اطلاعات ابری Quant Network در یک همکاری با AUCloud قصد دارد بلاک‌چین دولتی استرالیا را توسعه دهند.

خبرگزاری Altcoinbuzz گزارش داده است که شرکت تولیدکننده ساختارهای پردازش ابری Quant Network می‌خواهد با همکاری AUCloud ساختارهای بلاک‌چینی خود را در اختیار دولت استرالیا قرار دهد.

این همکاری هم برای دولت استرالیا و هم برای صنایع دفاعی این کشور فواید بسیاری خواهد داشت. افزایش بهره‌وری و بالابردن لول امنیت این ساختارها از جمله این فواید خواهند بود.

به موجب این همکاری شبکه شرکت Quant Network که Notably نام دارد، با سرویس ابری AUCloud ادغام خواهد شد. این سرویس جایگزینی برای سرویس‌های سنتی فعلی در برخی از ساختارهای اطلاعاتی خواهد بود.

اسکات ویکی مدیر AUCloud می‌گوید:

“هر قسمتی از دولت استرالیا در حال استفاده از یک بلاک‌چین ویژه است. این در مواقعی که این قسمت‌ها با هم ارتباط پیدا می‌کنند دردسر ساز است.”

علاوه بر این او معتقد است که دولت باید از بهره‌وری و شفافیت و امنیت خیره کننده بلاک‌چین بیشتر بهره ببرد. وی ادامه می‌دهد:

“بدون استفاده از Overledger هیچکدام از پروژه‌های فعلی قابل ارتباط با یکدیگر نخواهند بود.”

گیلبر وردیان مدیر و موسس Quant Network نیز از این همکاری خوشنود است. او می‌گوید آنها یک سال است که در حال همکاری و توسعه با AUCloud هستند. او معتقد است که در این مدت عملکرد سیستم ترکیب شده آنها خیره کننده بوده است.

این همکاری به دولتمردان استرالیا امکان می‌دهد پروژه‌های بلاک‌چینی خود را در کمتر از چند دقیقه اجرایی کنند و دیگر لازم نیست روزها و ماه‌ها برای این امر صبر کنند.

شایان ذکر است که استرالیا به عنوان یک کشور دوست‌دار بلاک‌چین در سال‌های اخیر شناسایی شده است. پروژه‌های رمز ارزی و بلاک‌چین محور بسیاری در این کشور در حال اجرا است.

بیشتر بخوانید: سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز، ۵ نکته در مورد دیفای

https://coiniran.com/?p=41346
دکمه بازگشت به بالا