ایستگاه خبر

آغاز فروش IEO آتاری از امروز

صنعت سرگرمی در مرحله‌ای است که برای حضور در رقابت‌ها باید به فکر پیشرفت‌هایی در حوزهٔ پرداخت‌ها و هدایت جامعه طرفدارانش در آینده باشد. ماموریت کمپانی آتاری تصرف فضای رمزارز هاست و با ایجاد توکن آتاری تلاش می‌کنند تا از طریق atarichain.com، کیف پول آتاری و به‌طور کلی ایجاد اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین، به بیشترین سیستم‌عامل‌ها و کاربران در صنعت بازی‌های ویدیویی دسترسی داشته باشند.

توکن آتاری به‌طور مداوم در حال توسعه است و تاکنون در موارد متعددی استفاده شده و مشارکت با رهبران صنعت سرگرمی را فراهم کرده است. اما در عین حال سعی دارد با فروش IEO حیطهٔ خود را  روزبه‌روز گسترده‌تر کند. این تحولات دقیقا پس از فروش عمومی ادامه خواهد یافت چراکه این کمپانی در تلاش است تا Atari Token را به دست افراد بیشتری برساند.

طی یک ماه گذشته، قبل از آغاز فروش عمومی Atari Token، دو شرکت Bitcoin.com و Atari در همکاری با هم چندین پادکست، ودکست، AMA، مصاحبه و فعالیت‌های مارکتینگی انجام داده‌اند و هدفشان گسترش نام Atari Token در سراسر حوزهٔ رمزارزها و فراتر از آن‌ها بوده است. هدف هر دو شرکت گسترش عصر جدیدی در حوزه‌های مالی و سرگرمی است. به گفتهٔ مدیرعامل Atari Chain این اولین قدم شرکت آتاری در مسیر ایجاد توکن مرجع برای صنعت سرگرمی تعاملی است.

برای دسترسی به پلت‌فرم فروش عمومی توکن آتاری (ATRI) می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41752
دکمه بازگشت به بالا