ایستگاه خبر

نزدک برای عرضه معاملات آتی بیت‌کوین دو فرض مهم را در نظر می‌گیرد

بورس نزدک Nasdaq همچنان می‌خواهد محصولات جدیدی بر روی بسته‌ی معاملات آتی بیت‌کوین عرضه کند.

به گزارش theblockcrypto، مدیر اجرایی بورس نزدک آدنا فریدمن در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ تاکید کرده است که آنها می‌خواهند بسته فیوچر بیت‌کوین را به زودی و با همکاری یک شریک تجاری دیگر اجرایی کنند.

در نوامبر ۲۰۱۷ نشریه وال استریت ژورنال گزارش کرده بود که بورس نزدک با همکاری Cantor Fitzgerald می‌خواهد در نیمه اول سال ۲۰۱۸ بسته معالات آتی بیت‌کوین را اجرایی کند. از آن زمان تاکنون محصولات متمایز بسیاری برای بیت‌کوین عرضه شده‌اند. از جمله آنها بسته معاملات آتی بیت‌کوین عرضه شده در صرافی Bakkt در سال ۲۰۱۹ است.

برای بورس نزدک اما فریدمن معتقد است شرکت تحت مدیریت او دو نگرانی عمده دارد که می‌تواند عرضه بسته معاملات آتی بیت‌کوین آنها را تحت تاثیر قرار دهد:

اول اینکه آنها باید اطمینان حاصل کنند که محصول آنها تفاوت‌های قابل ملاحضه‌ای با محصولات فعلی داشته باشد. دوم اینکه آنها باید مطمئن شوند که مدیریت ریسک مناسبی برای آینده رمز ارزها و بسته پیشنهادی خود در نظر گرفته اند.

در انتهای مصاحبه فریدمن معتقد است که رمز ارزها نقش مهمی در آینده اقتصاد دیجیتال خواهند داشت اما مسئله مهم این است که آیا هم اکنون آنها به بلوغ کامل برای مبادله‌ی کالاها و محصولات رسیده اند یا خیر.

https://coiniran.com/?p=36590
دکمه بازگشت به بالا