ایستگاه خبر

آرگو از کاهش درآمد پس از هاوینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۰ خبر داد

آینده روشنی در انتظار سازمان‌های فعال در صنعت استخراج نیست، زیرا برای بسیاری از آنها آن روزهای پر سود و بی‌دردسر در استخراج و مبادله بیت کوین به پایان رسیده است و همه‌ی داده‌ها از کاهش درآمد پس از هاوینگ بیت کوین خبر می‌دهند. آخرین سازمانی که اخیراً با این واقعیت تلخ روبرو شده شرکت بازرگانی Argo Blockchain است.

کمتر از ۶۰ روز پس از گزارش درآمدهای ۲۰۱۹ که بیانگر افزایش ۱۱ برابری در مقایسه با درآمد سال گذشته بود، این شرکت اعلام کرد که در ماه می استخراج ماهانه‌اش ۵ درصد کاهش یافته است، دچار کاهش درآمد پس از هاوینگ بیت کوین شده است و نسبت به ماه قبل ۶۷ درصد میزان بیت کوین کمتری برای پشتیبانی از شبکه کسب کرده است. Argo مستقر در ایالات متحده گزارش داد که این کاهش مستقیماً به هاوینگ بیت کوین مربوط می‌شود که پاداش بلوک را از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ تقلیل داد.

چرخه کاپیتولاسیون ماینرها

آرگو که در بورس اوراق بهادار لندن (LSE) تحت نماد ARB ثبت شده بود، در پایان ماه گذشته ۱۱۷ بیت کوین داشت. این شرکت ۸۰۰۰ دستگاه استخراج  ASIC را با سرعت ۷۳۰ Ph / s به کار می‌گیرد. پیتر وال، مدیرعامل شرکت، در بیانیه ای اظهار داشت: این هفته شاهد تعدیل سختی در استخراج بیت کوین خواهیم بود، و ما انتظار داریم که براساس نرخ هش فعلی و پیش‌بینی‌ها، بین ۴-۶٪  از مشکلات کاهش یابد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39356
دکمه بازگشت به بالا