ایستگاه خبر

رمزارز پایدار آرژانتین و برزیل روی بلاکچین Stellar تولید شد: ARST و BRLT

در دنیایی که بانک‌ها می‌توانند فرایند معاملات بین‌المللی را کُند کنند -اگر نخواهند ناممکن کنند- فناوری‌های بلاک چین می‌توانند یک گزینهٔ مطمئن، سریع و کارآمد برای ارسال پول فراهم کنند. با این حال، نوسانات مرتبط با رمزارزها آن‌ها را کمی برای مردم جهان ترسناک می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ستل نتورک (Settle Network) و استلار (Stellar) در حال انتشار دو رمزارز پایدار در آمریکای لاتین هستند: ARST برای پزوی آرژانتین و BRLT برای رئال برزیل.

پیشنهاد مطالعه: مزایا و معایب کوین های پایدار (Stablecoin)

ستل نتورک بزرگترین شبکه پرداخت دارایی دیجیتال در سراسر آمریکای لاتین برای مبادلات و پرداخت‌های برون مرزی است، درحالیکه استلار بلاک چینی ساخته‌شده توسط بنیانگذار ریپل (Ripple) جد مک کالب (Jed McCaleb) است که زیرساختی را فراهم می‌کند تا موسسات مالی را از طریق پرداخت کریپتوکارنسی به هم متصل کند.

اطلاعیهٔ این دو رمزارز پایدار در ۱۹ نوامبر اعلام شد. اما چرا باید رمزارز پایدار پزوی آرژانتین و رئال برزیل را که در سال گذشته به ترتیب ۳۰ و ۲۰ درصد ارزش خود را نسبت به دلار از دست داده‌اند، ایجاد کرد؟ برای یک هدف: تجارت.

کاربران با وجود یک بلاک چین از راه آسان‌تری می‌توانند وجوه خود را بین صرافی‌ها جابجا کنند. اگر کاربران بخواهند در بازارها سرک بکشند، این روش هرگونه پروسهٔ پیچیدهٔ انجام معاملات فیات به رمزارز را ذخیره می‌کند.

«رمزارزهای پایدار Settle Network و Stellar، یعنی ARST و BRLT به کاربران این امکان را می‌دهد که در عرض چند ثانیه پزوی آرژانتین را ارسال کرده و آن‌ را به رئال برزیل تبدیل کنند. با این کار دنیای جدیدی از امکانات برای حواله‌های بین‌المللی پرداخت‌های برون مرزی باز می‌شود.»

Source

https://coiniran.com/?p=42151
دکمه بازگشت به بالا