ایستگاه خبر

آیا پروژه‌های رمزارزی از اتریوم به کاردانو منتقل خواهند شد؟

اخیرا چارلز هاسکینسون – بنیانگذار کاردانو – در یک برنامه زنده به سوالات بینندگان پاسخ داد و بیشتر در مورد تحولات Cardano و پیشرفت آن در چند ماه گذشته صحبت کرد. یکی از پاسخ‌‌های او بسیار جالب توجه بود و نظر بینندگان را بسیار جلب کرد. هاسکینسون در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است پروژه‌ها از اتریوم به کاردانو نقل مکان کنند، گفت:

«پروژه‌های بسیاری می‌خواهند اتریوم را ترک کنند. من ۹۰ معامله بالقوه دارم که در حال فکر کردن به آن‌ها هستیم. مسئله اینجاست که ما در حال حاضر نمی‌توانیم به همه آنها سرویس دهیم.»

او بعداً در این‌باره در اکانت توئیتر خود توضیح داد که منظور او این نبوده ۹۰ پروژه خواستار انتقال به کاردانو هستند، بلکه او ۹۰ کوین در برنامه توسعه‌ای خود دارد. او در ادامه توضیح داد که مبدل ERC20 به راحتی امور را به این سمت سوق خواهد داد.

«فقط یک نکته تکمیلی. منظور من این نبود که ۹۰ کوین قصد دارند جابجا شوند، من گفتم که تیم تجاری ۹۰ معامله بالقوه در دست دارد. منظور این است که مبدل erc20 باید به راحتی کارها را به این سمت سوق دهد.»

چارلز هوسکینسون (IOHK_Charles) 3 اکتبر ۲۰۲۰

حداقل می‌توان گفت که مدافعان کاردانو از این اظهارنظر راضی بودند، اما باید اضافه کرد اتفاق نظر کلی حتی در میان گروه‌‌های بی‌طرف حاضر در کامیونیتی نیز این است که کاردانو در حال حاضر از وضعیت خوبی برخوردار است. با انتشار اخبار مربوط به تأخیر در مقیاس‌پذیری ETH 2.0، در واقع بسیاری از پروژه‌های مبتنی بر Ethereum دنبال گزینه‌های دیگری هستند.

بیشتر بخوانید: توان معامله در شبکه اتریوم ۶۴۰۰ برابر خواهد شد!

با توجه به انتقال اخیر SingularityNET از اتریوم به کاردانو ، می‌توان فهمید که شاید این جابجایی‌ها از کمی قبل آغاز شده باشند.

گرچه این یک فرصت عالی برای کاردانو است که از ابتدا به عنوان شبکه PoS (اثبات سهام) ساخته شده است، و از قابلیت cross-chain و مبدل بسیار مهم ERC20 بهره می‌برد، اما برخی افراد سوالاتی را در مورد این که چرا این ۹۰ پروژه حاضر در برنامه‌های تیم تجاری کاردانو، قابل سرویس دهی نیستند مطرح کرده‌اند.

به نظر می‌رسد محدودیت توانایی فعلی کاردانو برای تأمین این تقاضا، مرحله اولیه توسعه آن را برجسته می‌کند. بسیار جالب توجه است ببینیم آیا کاردانو واقعا به عنوان یک رقیب مقتدر برای اتریوم ظاهر خواهد شد؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=41408
دکمه بازگشت به بالا