ایستگاه خبر

تحلیلگر RBC: اپل باید خدمات رمزارز را به کیف‌پول خود اضافه کند!

طبق گفته مشتری‌های RBC Capital Markets، اپل می‌تواند باید خدمات رمزارز را به کیف‌پول‌ خود اضافه کند. این حرکت می‌تواند بزرگترین اقدامی باشد که در صنعت کریپتو مشاهده شده و می‌تواند موج جدیدی از پذیرش مؤسسات را به همراه داشته باشد.

RBC به شایستگی اپل برای ساختن پلتفرم صرافی اشاره کرده است
RBC Capital Markets این نکته را در یادداشتی به نقل از بلومبرگ بیان کرد. طبق یادداشت، RBC Capital Markets از این غول فناوری خواست بیت کوین بخرد و یک بستر صرافی بیت کوین نیز ایجاد کند.

RBC Capital Markets استدلال می‌کند که چنین حرکتی توسط اپل بیش از آنکه وارد بازار وسایل نقلیه الکتریکی (EV) شود، منجر به سودهای عظیم برای این شرکت فناوری خواهد شد. تصور می‌شود اپل در حال آماده سازی اقدامی برای ورود به بازار EV است. با این حال، اخیراً مشخص شد که غول‌های اتومبیل هیوندای و کیا از همکاری احتمالی با این غول فناوری فاصله گرفته‌اند.

|| بیشتر بخوانید:‌بهترین کیف پول سگویت بیت کوین ||

اپل طی سالیان گذشته فعالیت‌های خود را برای ارائه خدمات مالی با Apple Card در سال ۲۰۱۹ گسترش داده است. RBC معتقد است اگر غول فناوریرمزارزها را نیز به سبد خدمات خود اضافه کند، این کیف پول می‌تواند توسعه یابد.

چندین شرکت فین-تک معاملات رمزارزها را به لیست خدمات خود اضافه کرده اند. Square سه ماهه گذشته از طریق معاملات بیت کوین ۳۰ میلیون کاربر فعال خود ۱.۶ میلیارد دلار  درآمد کسب کرده است. RBC نشان داد که اپل با ۱.۵ میلیارد نفر کاربر می‌تواند سالانه ۴۰ میلیارد دلار از یک رمزارز مبتنی بر کیف پول خود درآمد کسب کند.

اگر اپل بر خدمات رمزارز متمرکز شود، اوج خواهد گرفت!
RBC همچنین در این یادداشت اظهار داشت که اگر غول‌های فناوری وارد بازارهای رمزارز شوند سهام اپل می‌تواند بالاتر برود. RBC پیش‌بینی کرده است قیمت سهام اپل قبل از تعطیلات جمعه از ۱۵۴ دلار به ۱۷۱ دلار افزایش یابد.

به گفته تحلیلگر RBC اگر خرید و فروش رمزارز را به برنامه کیف پول اپل اضافه شود، این شرکت نقش خود را به عنوان یک رهبر در صنعت کریپتو تقویت خواهد کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43666
دکمه بازگشت به بالا