ایستگاه خبر

Apple Pay از پرداختی‌های بیت کوینی و کریپتویی پشتیبانی خواهد کرد!

دارندگان مسترکارت BitPay اینک می‌توانند کارت‌های کریپتویی خود را به عنوان شیوه‌ای از پرداخت در Apple Pay اضافه کنند. شرکت کریپتویی BitPay ابراز داشته که گوگل و سامسونگ اهداف بعدی برای این کار هستند. اینک Apple به همکاری با BitPay می‌پردازد که یک پردازنده پرداختی‌های بیت کوینی است. بنا بر گزارشی که از جانب RBC Capital Market منتشر شده است، اگر شرکت Apple از پرداختی‌های کریپتویی در کیف پول خود پشتیبانی کند، قادر خواهد بود که درآمد خود را به طور برجسته‌ای افزایش دهد. این شرکت چند ملیتی بزرگ برای شروع این کار BitPay را انتخاب کرده است و این کار را خودش در داخل سازمان انجام نمی‌دهد.

BitPay بزرگترین پردازنده پرداختی‌های کریپتویی است که به فروشندگان و خریداران اجازه دریافت و ارسال پرداختی‌های رمز ارزی یا فیات را می‌دهد. این مشارکت باعث می‌شود که Apple تقاضا برای پرداختی‌های کریپتویی را در میان مشتریان خود بسنجد. کارت BitPay را می‌توان با استفاده از بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و چهار استیبل کوین USDC، GUSD، PAX و BUSD تامین وجه کرد. مسترکارت پیش‌پرداخت BitPay نیز تنها برای شهروندان واجد شرایط ایالات متحده صادر خواهد شد.

مدیرعامل BitPay اعلام کرده که گوگل و سامسونگ نیز به زودی از کارت BitPay پشتیبانی خواهند کرد. اخیرا مسترکارت اظهار داشته که پرداختی‌های کریپتویی را مستقیما از سال ۲۰۲۱ پشتیبانی خواهد کرد. این رویداد‌ها را می‌توان رویداد‌هایی بسیار خوشایند برای جهان رمز ارز قلمداد کرد زیرا زمانی رمز ارز‌ها مورد پذیرش عام قرار می‌گیرند که کاربرد روزانه داشته باشند و از آنها به عنوان وسیله پرداخت استفاده شود. اگرچه امروز بیت کوین تبدیل به ابزاری برای سرمایه‌گذاری و ذخیره ارزش شده است، اما نباید از این نکته غافل شد که رمز ارز‌ها با ورود به بطن زندگی مردم است که مقبولیت می‌یابند و مورد تایید عام قرار می‌گیرند. نظر شما چیست؟ پشتیبانی Apple Pay از پرداختی‌های بیت کوینی و کریپتویی می‌تواند نویدبخش چه چیزی باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43751
دکمه بازگشت به بالا