ایستگاه خبر

موانع بر سر راه‌اندازی اپلیکیشن کیف پول یونی‌سواپ در اپ‌استور

یونی‌سواپ لبز (Uniswap Labs) روز جمعه از راه‌اندازی کیف پول جدید تلفن‌های هوشمند خود خبر داد، اما برای ارائه در اپ استور اپل با موانعی روبروست. این کیف‌پول یک برنامه تلفن همراه خودحضانتی و منبع باز خواهد بود. این تیم گفت علیرغم ارسال اپلیکیشن موبایل از ماه‌ها قبل، انتظار برای تأیید آن در اپ‌استور همچنان ادامه دارد. در همین حال، یونی‌سواپ لبز برنامه داخلی TestFlight را برای مخاطبان محدودی باز کرد.

انتشار زودهنگام کیف پول یونی‌سواپ

نسخه اولیه و محدود این کیف‌پول از طریق تست‌فلایت اپل امکان استفاده را برای حداکثر 10000 کاربر فراهم می‌کند. یونی‌سواپ لبز گفت هیچ توضیحی در مورد دلیل تأیید نشدن این برنامه وجود ندارد. در حالی که تأییدیه‌هایی برای سایر کیف پول‌ صرافی‌ها داده شد، اپلیکیشن یونی‌سواپ رد شد. در بیانیه این تیم آمده است:

 به زبان ساده، اپل به راه‌اندازی کیف پول‌ ما چراغ سبز نشان نمی‌دهد و ما نمی‌دانیم چرا. ما اپلیکیشن تلفن همراه خود را ماه‌ها پیش ارسال کردیم، و با وجود اینکه 100 درصد با قوانین آن‌ها مطابقت داریم، هنوز در بلاتکلیفی گیر کرده‌ایم.

این برنامه Swap را فعال و به صورت سازگار بین راه حل‌های مختلف مقیاس‌بندی شبکه اصلی از جمله پالیگان، آربیتروم و اپتیمیسم سوئیچ می‌کند. کاربران می‌توانند از این برنامه برای تراکنش توکن‌ها و NFT های مختلف ERC-20 در این راه حل استفاده کنند.

برخی از کیف پول‌های رمزارزی در iOS در حال حاضر مبادله توکن‌های این صرافی غیر متمرکز را انجام می‌دهند، از جمله کیف پول کریپتو متامسک که راه را برای برخی معاملات از طریق یونی‌سواپ هموار می‌کند. چنین رویکردهایی از سوی اپل، پلتفرم‌های DEX را در مورد تطابق خط‌مشی و قوانین آن با مشکل مواجه می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

 

Source: 1 & 2

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا