ایستگاه خبر

ApeCoin سومین کریپتوی خریداری‌شده توسط ۱۰۰ کیف پول برتر اتریوم

ApeCoin با پیشی گرفتن از تتر (USDT) و Loopring (LRC)، پس از اتریوم (ETH) و USD با عنوان سومین ارز دیجیتال پرطرفدار خریداری‌شده توسط ۱۰۰ آدرس کیف پول برتر اتریوم شناخته می‌شود.

APE دارایی بومی اکوسیستم ApeCoin است. APE در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۲ (۲۶ اسفند ۱۴۰۰) به بالاترین قیمت خود یعنی ۳۹.۴۰ دلار رسید.

پیشنهاد مطالعه: خبرنامه متاورس (۵) – ایپ کوین (Apecoin) چیست؟ آیا ایپ کوین ارز متاورس است؟

APE به طور متوسط شاهد ​​۲.۰۷ میلیارد دلار حجم معاملات روزانه در ماه می (اردیبهشت) بود که با راه‌اندازی Otherside متاورس بیشتر هم شده و نشانه‌ای از علاقه پیوسته سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال است.

طبق تحقیقات Be[In]Crypto، توکن APE با میانگین مقدار خرید ۱۵۷,۶۰۹ دلار و مقدار متوسط ​​۱۲,۷۲۱ APE به سومین دارایی دیجیتالی خریداری‌شده تبدیل شده است.

به غیر از APE، سایر دارایی‌های دیجیتالی مانند تتر (USDT)، چیلیز (CHZ)، فانتوم (FTM)، یرن‌فایننس (YFI) و لوپرینگ (LRC) از جمله ارزهای دیجیتالی هستند که بیش از ۱۰۰ آدرس کیف پول آن‌ها را خریداری کرده‌اند.

APE در اکوسیستمی در مجموعه NFT میمون‌های کسل که توسط یوگا لبز ساخته شده است، رشد می‌کند. در زمان انتشار خبر، میمون‌های کسل (BAYC) سومین کلکسیون دیجیتال بزرگ از نظر حجم فروش است.

محبوبیت BAYC و استفاده از ApeCoin به عنوان یک شرط واجد شرایط بودن برای دریافت ایردراپ رایگان در طول راه‌اندازی Otherside متاورس به افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال کمک کرده است.

ApeCoin سومین کریپتوی خریداری‌شده توسط 100 کیف پول برتر اتریوم

آخرین نسخه ApeCoin چیست؟

انجمن‌های Bored Ape Yacht Club و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) بخشی از اکوسیستم APE هستند. این مجموعه‌های دیجیتال نقش مهمی در رویداد ایردراپ دارند که ۱۵۰ میلیون APE برای دارندگان NFT منتشر می‌کند.

دارندگان BAYC واجد شرایط حداکثر ۱۰۰۹۴ APE دریافت می‌کنند در حالی که دارندگان MAYC واجد شرایط حداکثر ۲۰۴۲ APE خواهند داشت.

دریافت کنندگان APE در این رویداد حداکثر ۹۰ روز فرصت دارند تا سکه‌های خود را مطالبه کنند، در غیر این صورت سکه‌های ادعا نشده به صندوق اکوسیستم ApeCoin ارسال می‌شود. ایردراپ ApeCoin در ماه مارس (اسفند) آغاز شد و در ۱۵ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۵ خرداد) به پایان خواهد رسید.

 

پیشنهاد مطالعه: امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

 

Source

https://coiniran.com/?p=51117
دکمه بازگشت به بالا