ایستگاه خبر

بنا به گفته یک تحلیلگر، موج دیگری از فروش شدید بیت کوین در راه است!!

 

موج جدیدی از فروش شدید بیت کوین در ۴۸ ساعت گذشته به راه افتاده است و خرس‌ها سعی دارند که قدرت و نیروی اخیر این رمز ارز را برگردانند. خرس‌ها مرتب سعی دارند که قیمت بیت کوین را به ۳۰ هزار دلار برسانند، قیمت بیت کوین هم چند بار این سطح را لمس کرده است و فورا از آنجا به سمت بالا حرکت کرده است. البته این حرکت صعودی نیز تا به حال ضعیف بوده است و هر بار که پادشاه رمز ارز‌ها ۳۶ هزار دلار را رد کرده است، وضعیت برگشته است. این علامتی جدی برای یک ضعف زیربنایی موجود در میان گاو‌هاست. یکی از تحلیلگران روی زنجیره بر این باور است که روند بعدی تا حدود زیادی توسط ماینر‌ها تعیین خواهد شد. او اشاره می‌کند که ماینر‌ها افرادی هستند که باعث فروش بیش از حد اخیر شده‌اند و داده‌ها نشان می‌دهد که آنها ممکن است یک بار دیگر اقدام به دامپ کوتاه مدت بیت کوین کنند.

بیت کوین اینک در وضعیت خطرناکی قرار دارد و علیرغم برگشت قوی اخیر، از قدرت این رمز ارز کاسته شده است و حمایت جدیدی در ۳۳ هزار دلار پیدا کرده است. این نزولی بیش از ۱۰ درصد را از قله‌های اخیر نشان می‌دهد. یک تحلیلگر روی زنجیره که قبلا نزول اخیر را پیش‌بینی کرده بود، ابراز داشته که داده‌های روی زنجیره یک فروش شدید دیگر را نشان می‌دهند و ممکن است یک موج نزولی دیگر در راه باشد و ماینر‌ها بخواهند باز هم به فروش و دامپ این کوین اقدام کنند.

بیت کوین در تلاش است که حرکت صعودی خود را بازیابد

بعد از نزول اخیر، بیت کوین اینک یک حرکت صعودی جدید را آغاز کرده است و هنوز مشخص نیست که آیا گاو‌ها قادر خواهند بود که این حرکت صعودی را حفظ کنند یا نه؟ همان طور که اشاره شد، یکی از تحلیلگران روی زنجیره ابراز داشته که انتظار دارد یک موج دیگر از فروش شدید بیت کوین در راه باشد. او اشاره می‌کند که ماینر‌ها هنوز فروش را متوقف نکرده‌اند و این می‌تواند راه را بر هر گونه حمایتی از جانب سرمایه‌گذاران خرد ببندد. اگر سطح حمایتی ۳۰ هزار دلار حفظ شود، احتمال این می‌رود که در آینده‌ای نزدیک یک حرکت صعودی دیگر برای سلطان رمز ارز‌ها شکل بگیرد.

Source

https://coiniran.com/?p=43180
دکمه بازگشت به بالا