ایستگاه خبر

ارائۀ خدمات مبادلاتی رمز ارز توسط غول جهانی فارکس Oanda

شرکت مبادلات فارکس Oanda پلتفرم خدمات رمز ارز خود را برای مشتریان ایالات متحده راه‌اندازی نمود. هدف Oanda از عرضۀ این پلتفرم دسترسی آسان و همزمان مشتریان به دارایی‌های دیجیتال و پورتفولیوی فارکس است. فناوری پلتفرم مبادلاتی مذکور با همکاری شرکت زیرساخت بلاک‌چین Paxos Trust Foundation توسعه یافته است.

Oanda جدیدترین شرکت مالی سنتی است که در فضای کریپتو حضور یافته است، اما این تصمیم در حالی صورت می‌گیرد که زمستان سنگینی بر بازار رمز ارز حکمفرماست و تقاضا برای آن بسیار کم است.

استقبال سرمایه‌گذاران سازمانی

کاربران ایالات متحده هم اکنون می‌توانند با اپلیکیشن همراه Oanda رمز ارزهای دلخواه خود را مستقیما در صرافی Paxos itBit مبادله کنند. طبق اطلاعات ارائه شده در بیانیۀ رسمی، این اپلیکیشن از عملیات مبادله‌ای همچون استاپ لاس (stop loss) و محدودیت سفارش نیز پشتیبانی می‌کند.

Gavin Bambury، مدیرعامل Oanda، در این خصوص خاطرنشان کرد:

«با افزایش تعداد کاربران علاقمند به استفاده از رمز ارزها تصمیم گرفتیم که این کلاس از دارایی‌ها را به عنوان یک تجربۀ یکپارچۀ مبادلاتی در دسترس تاجران فعال و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای قرار دهیم».

Ed Moya، تحلیل‌گر ارشد بازارهای مالی این شرکت نیز معتقد است تحولات سرمایه‌گذاری سازمانی به پیدایش دورۀ ثباتی منجر گشته است که در آن پیشرفت‌های شاخصی توسط نهادهایی همچون Schwab ،Citadel و Fidelity حاصل شده است.

Oanda با اشاره به افزایش پذیرش کریپتو از سوی سرمایه‌گذاران سازمانی، حضور مجدد تاجران و خرده فروشان به این حوزه را پیش‌بینی کرد. Oanda فعالیت خود را از سال 1996 (1374) آغاز نمود و توانست به یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائۀ خدمات فارکس در سطح جهانی بدل شود.

اکنون بیش از 4 ماه است که دارایی‌های دیجیتال در یک روند خنثی (sideways channel) قرار دارد و ارزش کل بازار آن درحال حاضر معادل با 954 میلیارد دلار است.

پیشنهاد مطالعه: فناوری بلاک‌چین و ایجاد تحولاتی عظیم در بازارهای فارکس (Forex)

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا