ایستگاه خبر

عجیب اما واقعی! با رمز ارزها به پرندگان غذا بدهید

یکی دیگر از کاربردهای رمز ارزها غذا دادن پرندگان است. یک کاربر گمنام در یوتیوب با انتشار آنلاین فیلم غذا دادن به پرندگان، از کاربران درخواست کرده است که کمک‌های مالی خود را در قالب رمز ارزها برای او ارسال کنند.

غذا دادن به پرندگان با رمز ارزها در یوتیوب

به گزارش خبرگزاری cryptonewmedia، یک کاربر یوتیوب با نام مستعار Mr.Dove در تاریخ ۵ اوت با انتشار فیلم آنلاین غذا دادن به پرندگان در یوتیوب، از کاربران درخواست کرده است که با اهدا رمز ارز به او به این پرندگان غذا بدهند. کاربران می‌توانستند با پرداخت معادل ۰.۵ دلار از رمز ارزهای بیت‌کوین، لایت‌کوین، داگ‌کوین و نانو به آدرس کیف پول آقای داو در این حرکت سهیم شوند. به‌منظور پرداخت آسان‌تر لینک QR کیف پول آقای داو نیز در توضیحات این ویدئو موجود بوده است.

طبق گزارش‌ها احتمالا آقای داو در اروپا زندگی می‌کند و اهل اسلواکی است. او مدعی است که با توجه به کمک‌های مالی دریافتی خود از طریق رمز ارزها در یوتیوب هر یک ساعت به پرندگان غذا خواهد داد.

گفتنی است که کاربران یوتیوب تاکنون با ۳۴ تراکنش بیت‌کوین، ۸ تراکنش داگ‌کوین، ۲۳ تراکنش لایت‌کوین و ۱۶۱ تراکنش نانو به این حرکت آقای داو کمک مالی کرده‌اند. کارشناسان معتقدند ارزان بودن تراکنش‌ها در بلاک‌چین نانو دلیل کمک مالی بیشتر کاربران با این رمز ارز بوده است.

https://coiniran.com/?p=31868
دکمه بازگشت به بالا