ایستگاه خبر

در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور لایت کوین ناشناس خواهیم بود!

ادغام جدید لایت کوین با کیف پول Incognito به دارندگان این کوین اجازه می‌دهد که در تراکنش‌های خود لایت کوین ناشناس را تجربه کنند. علیرغم این خبر برجسته، به نظر می‌رسد که لایت کوین در حال تجربه اصلاح شدیدی قبل از ادامه روند صعودی است. در حالی که بسیاری از هواداران کریپتو منتظر کد نهایی برای پروتکل MimbleWimble لایت کوین در سه ماهه اول امسال هستند، بسیاری نیز در جستجوی روش‌های جدیدی برای ورود حریم خصوصی مالی به این شبکه هستند.

کیف پول Incognito در همکاری با لایت کوین، روش جدیدی برای انجام تراکنش ناشناس بر روی بلاک چین ایجاد می‌کند. کاربران از این طریق به پل جدیدی برای ارسال و دریافت توکن در داخل کیف پول Incognito دسترسی خواهند داشت. این اقدام باعث ارائه نما‌های خصوصی می‌شود و از این طریق از نظارت شخص ثالث جلوگیری به عمل می‌آید.

با توجه به اینکه قانون‌گذاری در زمینه رمز ارز‌ها افزایش پیدا کرده است، تقاضا‌ها برای راه‌حل‌های پرداختی مقاوم در برابر سانسور افزایش پیدا کرده است. با فعال کردن نما‌های حریم خصوصی در داخل پروتکل لایت کوین، این رمز ارز می‌تواند مزیتی داشته باشد که مونرو از سال ۲۰۲۰ به آن دست یافته است.

علیرغم توسعه‌های زیادی که اخیرا پیرامون لایت کوین انجام شده است، این کوین در حال اصلاح است و مدتی است که از روند صعودی خود فاصله گرفته است. مقاومت ۱۴۹ دلار برای لایت کوین مقاومتی اساسی است و در این مدت، این مقاومت سدی در برابر حرکت صعودی این رمز ارز بوده است. اینک این رمز ارز ریسک پایین رفتن به سمت ۱۱۴ دلار را دارد.

البته نوسانات زیادی در بازار رمز ارز وجود دارد و چشم‌انداز صعودی را نیز نمی‌توان برای لایت کوین نادیده گرفت. اگر لایت کوین بتواند سطح ۱۴۹ دلار را تبدیل به سطح حمایت کند، روند نزولی خاتمه پیدا خواهد کرد. شکستن این مقاومت می‌تواند قیمت را تا ۱۹۰ دلار و یا حتی بالا‌تر سوق دهد. نظر شما چیست؟ آیا لایت کوین ناشناس یک مزیت است و باعث افزایش قیمت خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43231
دکمه بازگشت به بالا