ایستگاه خبر

هکرهای Anonymous توکن Anon Inu را به‌منظور مبارزه با ایلان ماسک و چین عرضه نمودند

گروه هکرهای غیرمتمرکز که به‌ Anonymous شهرت دارند، قصد دارد تا توکن Anon Inu را در زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) عرضه نماید. این گروه در یوتیوب ویدئویی منتشر نمود که در آن کاربرد اصلی Anon Inu مبارزه با ایلان ماسک و چین عنوان شده است، با این‌حال هنوز اطلاعاتی از جزئیات اجرایی آن منتشر نشده است.

هکرهای Anonymous در این ویدئو اظهار داشتند:

«به عقیده‌ی ما حوزه‌ی کریپتو در آغاز مسیر خود قرار دارد. بنابراین تصمیم گرفته‌ایم تا توکن جدید Anon Inu را با کاربردهای متنوع برای فضای امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) عرضه کنیم. دو هدف اصلی این توکن مبارزه با ایلان ماسک در جنگ میم‌ها و کشور چین در جنگ رمز ارزها خواهد بود.»

هکرهای Anonymous چه افرادی هستند؟

این گروه مجموعه‌ای از فعالان امنیت مجازی و هکرهایی را دربر می‌گیرد که در سال ۲۰۰۳ به شهرت رسیدند. اعضای Anonymous مانند شخصیت Guy Fawkes در فیلم V For Vendetta، صورت خود را با ماسک سفیدی می‌‌پوشانند.

این هکرها طی دوران فعالیت‌‌شان حملات سایبری متعددی علیه سازمان‌های دولتی آمریکا، تونس و اوگاندا و همچنین شرکت‌هایی مانند PayPal ،Mastercard ،Visa و Sony انجام داده‌اند.

سازمان FBI در سال ۲۰۱۱ موفق به نفوذ در تیم Anonymous و دستگیری یکی از اعضای کلیدی آن به اسم LulzSec شد. از آن زمان تاکنون ابعاد و دفعات حمله‌های صورت توسط این گروه کم شده است.

هکرهای Anonymous توکن Anon Inu را به‌منظور مبارزه با ایلان ماسک و چین عرضه نمودند

کاربرد توکن Anon Inu چیست؟

در توضیحات ارائه شده از سوی سایت رسمی Anon Inu آمده است که این توکن دیفای برای حمایت از حیوانات بی‌ سرپناه مشغول جمع‌آوری سرمایه است. به‌علاوه در وایت پیپیر آن به توکن سوزی و پاداش ۵ درصدی به دارندگان آن اشاره شده است، این پاداش‌ها از راه توزیع کارمزد تراکنش‌ها تامین می‌گردد.

«توکن دیفای Anon Inu می‌خواهد دارندگان خود با ارائه‌‌ی سه کاربرد مقابل راضی نگه دارد: توکن‌ سوزی غیرخودکار، افزایش نقدینگی و توسعه‌ی تعداد سهام‌داران و دارندگان.»

با نگاهی به برنامه‌ی عملیاتی این توکن می‌توان فقدان هرگونه بروزرسانی‌های فنی را مشاهده نمود. توسعه‌دهندگان Anon Inu تمرکز خود را بر تکنیک‌های بازاریابی، استفاده از اینفلوئنسرها و ملحق شدن به لیست سایت‌های تجمیع‌کننده‌ای از قبیل CoinMarketCap معطوف نموده‌اند. این توکن به‌زودی ازطریق سایت OpenSea می‌تواند با NFTها نیز تعامل داشته‌ باشد. عرضه‌ی کل توکن Anon Inu معادل یک کوادریلیون‌ (عدد ۱ با پانزده صفر) خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: کشورهای مختلف برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های حوزه رمز ارز چه قوانینی دارند؟

Source

https://coiniran.com/?p=46568
دکمه بازگشت به بالا