ایستگاه خبر

خالق Yearn.finance از یک پروتکل جدید DeFi رونمایی می‌کند

آندره کرونژ، توسعه‌دهنده Yearn.finance، از یک پروتکل جدید DeFi به نام Deriswap رونمایی کرده است.

Deriswap برای ارائه عملکرد تلفیقی DeFi
طبق یک پست وبلاگی در مدیوم ​​در روز دوشنبه (۲۳ نوامبر، ۲۰۲۰)، این پروژه جدید شامل سه بخش مختلف خواهد بود: معاوضه، اختیارات و وام‌‌هایی که به «یک قرارداد کارآمد سرمایه» تبدیل خواهند شد.

در بخشی از مقاله کرونژ آمده است:

Deriswap امکان ایجاد یک بازار تلفیقی با بازده بیشتر برای معاملات، معاملات آتی و وام را فراهم می‌کند، به این ترتیب به صاحبان شرکت‌ها اجازه می‌‌دهد از پاداش‌های بیشتر بهره‌مند شوند.

به گفته خالق YFI ،Deriswap تلاشی است برای اتصال میان پروتکل‌های نقدینگی جداجدا در فضای DeFi. گفته می‌شود که به جای استفاده از پلتفرم‌های مختلف برای مبادلات، معاملات گزینه‌ها و وام‌ها‌، Deriswap به عنوان یک فروشگاه DeFi یک مرحله‌ای عمل خواهد کرد.

|| بیشتر بخوانید: دیفای (defi) چیست و چه کاربردهایی دارد ||

در حال حاضر، Deriswap تحت بازرسی است و هیچ اعلام رسمی‌یی از توکن Deriswap وجود ندارد. با این حال، برخی از مفسران در توییتر خاطر نشان کرده‌اند که عده‌ای قبلاً یک توکن بومی به نام “DWAP” ایجاد کرده‌اند که از قبل در Uniswap در دسترس است. در همین حال، تاریخ راه اندازی Deriswap همچنان نامشخص است.

Yearn.finance پس از آنکه قیمت توکن اصلی آن، YFI، در سپتامبر تا ۴۳،۰۰۰ دلار رشد کرد، محبوبیت بیشتری کسب کرد و از بالاترین قیمت بیت کوین (ATH) نزدیک به ۲۰،۰۰۰ $ عبور کرد. طبق گفته Coingecko، توکن YFI در حال حاضر با قیمت ۲۳۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

در ماه سپتامبر، سازنده YFI در حال کار بر روی یک پروتکل جدید DeFi به نام «Eminence» بود که هدف آن ایجاد فضای بازی بود. اگرچه قراردادها از قبل در اتریوم قرار. گرفته بودند، اما پروژه ناقص ماند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42192
دکمه بازگشت به بالا