ایستگاه خبر

سقوط اخیر بیت کوین زیاد تحلیلگران را نگران نکرده است!!

بیت کوین در این اواخر اقدام قیمت آشفته‌ای داشته است و گاو‌ها سعی کرده‌اند که قیمت آن را بالا نگه دارند. اما بیت کوین دیروز با امتناعی قوی مواجه شد و قیمت آن بسیار پایین رفت. این رمز ارز هنوز هم از منظر ساختاری در محدوده‌ای است که در چند هفته اخیر بوده است و تغییری در این زمینه نکرده است. علیرغم اینکه ظاهرا فروش شدیدی در جریان است، یکی از تحلیلگران ابراز داشته که او زیاد در مورد چشم‌انداز بیت کوین از منظر تکنیکال نگران نیست. او انتظار دارد که یک حرکت صعودی قوی در آینده‌ای نزدیک روی دهد و سقوط اخیر بیت کوین را زیاد جای نگرانی نمی‌داند.

معاملات بیت کوین اخیرا بدون روند بوده است و در دامنه ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار انجام شده است. نه گاو‌ها و نه خرس‌ها در این مدت نتوانسته‌اند که کنترل بازار را در دست بگیرند. روند بازار در میان مدت کاملا به این بستگی دارد که کدام یک از این سطح‌ها شکسته خواهد شد. اگر سطح ۴۰ هزار دلار شکسته شود، بیت کوین حرکت صعودی قدرتمند اخیر خود را ادامه خواهد داد. یکی از تحلیلگران بر این باور است که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک روی خواهد داد و بیت کوین یک الگوی مثلث بزرگ ایجاد کرده است که به زودی آن را به بالا سوق خواهد داد.

بیت کوین با مقاومت شدیدی روبرو است

دیروز بیت کوین در اواسط روز ایالات متحده و قبل از اینکه این نزول برایش اتفاق بیفتد، حرکتی صعودی را آغاز کرد و تا ۳۸ هزار دلار رفت. فشار فروش در بالای محدوده ۳۰ هزار دلار در هفته‌های گذشته بسیار شدید بوده است. حرکت نزولی بیت کوین دیروز شدت گرفت و فشار فروش کاری کرد که بسیاری از پوزیشن‌هایی که از لوریج زیاد استفاده کرده بودند، نقد شدند. بیت کوین اینک در تلاش است که سطح ۳۵ هزار دلار را دوباره به سطح حمایتی تبدیل کند.

یکی از تحلیلگران بر این باور است که بیت کوین در حال حاضر یک الگوی پرچم بزرگ را شکل داده است و این نزول یک‌شبه نیز که محدوده پایین را تست کرده است، در راستای همین الگوی صعودی است. او ابراز داشته که با توجه به نمودار، بازار اینک به هیچ وجه نزولی نیست. آنچه که مسلم است، این است که وقتی که این الگو شکسته شود، بیت کوین حرکت شدیدی در یکی از جهت‌ها خواهد داشت. نظر شما چیست؟ سقوط اخیر بیت کوین را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43339
دکمه بازگشت به بالا