ایستگاه خبر

کارمزد تراکنش 60000 دلاری برای اولین NFT پس از مرج اتریوم

به‌روزرسانی مرج اتریوم در ساعت 11.20 پیش از ظهر به وقت ایران آغاز شد و کمی بیشتر از برآورد قبلی طول کشید. در عرض چند ثانیه، اولین NFT با پرداخت هزینه تراکنش 36.8 ETH (60626 دلار) بر روی اتریوم اثبات سهام ساخته شد.

سختی کل ترمینال—معیاری از دشواری استخراج تجمعی در شبکه اتریوم—در بلوک 15537393 در ساعت 11.20 پیش از ظهر به وقت ایران به دست آمد و انتقال به اثبات سهام را آغاز کرد.

تنها در عرض 17 ثانیه، اولین NFT بر روی اتریوم اثبات سهام در بلوک بعدی ساخته شد. کاربری بیش از 36.8 ETH به عنوان کارمزد تراکنش (60626.26 دلار) پرداخت تا اولین NFT اتریوم اثبات سهام به نام «Transition» را مینت کند. این توکن غیر قابل انتقال دارای یک طرح از پاندای اتریوم است و بخشی از مجموعه 100 تایی در بازار OpenSea است. این NFT همچنین جزئیات کلیدی مربوط به اتریوم را نشان می‌دهد.

The Transition

توکن Transition / انتقال

کاربری – که به تازگی یک حساب کاربری و وب‌سایت توییتر جدید راه‌اندازی کرده است – معروف به The Transition ادعا می‌کند که اولین NFT پس از مرج اتریوم را ایجاد کرده است. این NFT ها در وبسایت وی به مزایده گذاشت می‌شوند.
این مجموعه اکنون جای خود را در تاریخ اتریوم باز می‌کند، اما این اولین بار نیست که طرح پاندا در یک NFT ظاهر می‌شود، PandETH توکن دیگری بود در اوایل سال 2019 ساخته شد.

 

پیشنهاد مطالعه: پرسش‌های متداول دربارۀ به‌روزرسانی مرج اتریوم (The Merge)

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا