ایستگاه خبر

کارمزد تراکنش ۶۰۰۰۰ دلاری برای اولین NFT پس از مرج اتریوم

به‌روزرسانی مرج اتریوم در ساعت ۱۱.۲۰ پیش از ظهر به وقت ایران آغاز شد و کمی بیشتر از برآورد قبلی طول کشید. در عرض چند ثانیه، اولین NFT با پرداخت هزینه تراکنش ۳۶.۸ ETH (60626 دلار) بر روی اتریوم اثبات سهام ساخته شد.

سختی کل ترمینال—معیاری از دشواری استخراج تجمعی در شبکه اتریوم—در بلوک ۱۵۵۳۷۳۹۳ در ساعت ۱۱.۲۰ پیش از ظهر به وقت ایران به دست آمد و انتقال به اثبات سهام را آغاز کرد.

تنها در عرض ۱۷ ثانیه، اولین NFT بر روی اتریوم اثبات سهام در بلوک بعدی ساخته شد. کاربری بیش از ۳۶.۸ ETH به عنوان کارمزد تراکنش (۶۰۶۲۶.۲۶ دلار) پرداخت تا اولین NFT اتریوم اثبات سهام به نام «Transition» را مینت کند. این توکن غیر قابل انتقال دارای یک طرح از پاندای اتریوم است و بخشی از مجموعه ۱۰۰ تایی در بازار OpenSea است. این NFT همچنین جزئیات کلیدی مربوط به اتریوم را نشان می‌دهد.

The Transition

توکن Transition / انتقال

کاربری – که به تازگی یک حساب کاربری و وب‌سایت توییتر جدید راه‌اندازی کرده است – معروف به The Transition ادعا می‌کند که اولین NFT پس از مرج اتریوم را ایجاد کرده است. این NFT ها در وبسایت وی به مزایده گذاشت می‌شوند.
این مجموعه اکنون جای خود را در تاریخ اتریوم باز می‌کند، اما این اولین بار نیست که طرح پاندا در یک NFT ظاهر می‌شود، PandETH توکن دیگری بود در اوایل سال ۲۰۱۹ ساخته شد.

 

پیشنهاد مطالعه: پرسش‌های متداول دربارۀ به‌روزرسانی مرج اتریوم (The Merge)

 

Source

https://coiniran.com/?p=59466
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x