ایستگاه خبر

جامعه سرطان آمریکا اکنون پذیرای کمک‌های مردمی با بیت‌کوین است

جامعه سرطان آمریکا ACS یک موسسه غیرانتفاعی است که از تحقیقات پزشکی پیرامون مبارزه با سرطان حمایت می‌کند. آنها اکنون اعلام کرده اند که پذیرای هدایای مردمی با بیت‌کوین از طریق Bitpay  خواهند بود.

مدیر اجرایی ACS برانت وودوارد می‌گوید:

“سرطان مردم را از هر نژاد و طبقه ای مورد حمله قرار می‌دهد. پس تعجب برانگیز نخواهد بود که ما هدایای مردم را با هر سلیقه مالی دریافت کنیم. ماموریت ما بسیار حیاتی و پرفشار است. ما باید به سرعت شرایط ارتباط با هر اهداکننده ای را برقرار کنیم.”

شرکت پرداختی Bitpay که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شده، مدعی است که از سال ۲۰۱۷ تاکنون بیش از ۵۰ میلیون دلار کمک‌های انسان دوستانه با بیت‌کوین را پردازش کرده است. این کمک‌ها به موسساتی چون بنیاد Tony Hawk و صلیب سرخ آمریکا صورت گرفته است.

به گزارش کوین‌دسک، کارمزد این شرکت برای خدمات‌دهی ۱ درصد است که می‌تواند توسط فرد اهداکننده پرداخت شود. شبیه تمام امور خیریه دیگر، مشوق‌های مالیاتی برای اهدا کنندگان در نظر گرفته می‌شود.

از آنجاییه که بیشتر اهداکنندگان قبلی به ACS افراد چهل تا پنجاه ساله هستند، برانت امیدوار است پذیرش بیت‌کوین این موسسه را به اهداکنندگان جوانتر متصل کند. چراکه او معتقد است بیت‌کوین و رمز ارزها محبوبیت بیشتری در نسل جوان دارند.

https://coiniran.com/?p=35802
دکمه بازگشت به بالا