ایستگاه خبر

گروه Amber ابزاری جدید را برای قرارداد‌های آپشنز راه‌اندازی می‌کند!

گروه Amber قرارداد‌های آپشنز سفارشی و جدیدی را طراحی کرده‌اند که کاربران می‌توانند تعیین کنند که چگونه و چه وقتی این قرارداد‌ها انجام شوند. محصولی که برای انجام این کار به تریدر‌ها کمک می‌کند، Yield Boost نام دارد و تریدر‌ها با استفاده از آن، در مورد زمان و قیمت مورد نظر خود تصمیم می‌گیرند.

این شرکت اظهار داشته که مشتریان می‌توانند با استفاده از این محصول به کسب درآمد از نظرات خود در مورد بازار دارایی‌های رمز ارز بپردازند و درآمد‌های جذابی را از این طریق کسب کنند. این قرارداد‌ها به مشتریان اجازه می‌دهند که با توجه به پارامتر‌های خود به خرید و فروش اقدام کنند و در عوض این کار، پاداش دریافت کنند. این پارامتر‌ها می‌توانند در دامنه روز یا ماه باشند و این بستگی به ترجیحات فرد و مقدار ریسک‌پذیری او دارد.

این نما‌های سفارشی Yield Boost متفاوت از محصولات کریپتویی مشابه بازار مانند Deribit است که در آنجا شرایط از پیش تنظیم شده‌اند. Yield Boost طوری طراحی شده که دارندگان کریپتو می‌توانند تنها به عنوان فروشنده قرارداد‌های آپشنز عمل کنند و از این طریق پاداش بگیرند. اگر افراد ترجیح دهند که تنها خریدار آپشنز باشند، گروه Amber این حق را خواهد داشت که قرارداد را به محض تکمیل شدن به انجام برساند.

تریدر‌های علاقه‌مند می‌توانند از طریق iOS یا برنامه‌های گوگل پلی در Yield Boost مشترک شوند و می‌توانند اتریوم، بیت کوین و یا استیبل کوین‌های پشتیبانی شده با دلار را به عنوان وثیقه برای ترید آپشنز سپرده‌گذاری کنند. حداقل این سپرده باید ۱۰۰ دلار و یا ۰.۰۱ بیت کوین باشد. کار با این محصول نیز مانند دیگر محصولات مشابه نیازمند این است که تریدر‌ها از ظرافت‌های معاملات اوراق مشتقه آگاهی داشته باشند.

نظر شما چیست؟ این نوآوری می‌تواند چه تاثیری بر معاملات آپشنز داشته باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43082
دکمه بازگشت به بالا