ایستگاه خبر

اشاره مدیرعامل آمازون به فروش احتمالی NFT ها در این پلتفرم

اندی جاسی، مدیر عامل آمازون بزرگترین خرده‌فروش آنلاین جهان، در مصاحبه‌ای گفت انتظار دارد NFT ها به رشد خود ادامه دهند و ممکن است در آینده این شرکت شروع به فروش آن‌ها کند. او همچنین گفت آمازون به افزودن ارزهای دیجیتال به عنوان روشی برای پرداخت نزدیک نیست.

آمازون به افزودن پرداخت‌های رمز ارزی نزدیک نیست، اما می‌تواند فروش NFT ها را آغاز کند.

اندی جاسی، مدیرعامل آمازون، امروز در مصاحبه‌ای با Squawkbox در CNBC گفت بزرگترین خرده‌فروش آنلاین و غول محاسبات ابری به ادغام پرداخت‌های ارزهای دیجیتال نزدیک نیست، اما می‌تواند NFT‌ها را در آینده شرکت ببیند. جاسی گفت:

من فکر می‌کنم NFTها شروع به رشد کرده‌اند. و انتظار دارم که NFTها به رشد قابل توجهشان ادامه دهند. ما به افزودن رمز ارز به عنوان مکانیزم پرداخت در کسب و کار خرده‌فروشی خود نزدیک نیستیم، اما معتقدم با گذشت زمان شاهد بزرگ‌تر شدن کریپتو خواهید بود و ممکن است [که آمازون پرداخت‌های رمز ارزی را هم انجام دهد].

جسی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند آمازون را در حال فروش NFT ببیند، پاسخ داد:

بله، فکر می‌کنم این اتفاق در راه است.

جولای گذشته، آمازون یک آگهی شغلی برای یک متخصص ارز دیجیتال و محصولات بلاکچین منتشر کرد. این آگهی شایعاتی را در مورد اینکه ممکن است آمازون در حال گنجاندن رمز ارزها در پلتفرم خود باشد، ایجاد کرد. روزنامه تجاری لندن سیتی A.M به نقل از یک شرکت ناشناس داخلی، نوشت که آمازون به دنبال پذیرش بیت کوین تا پایان سال است و قصد دارد توکن خود را برای سال ۲۰۲۲ منتشر کند و باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در بازار شود. با این حال، آمازون بلافاصله ادعاهای غیرقابل اثبات این روزنامه را رد کرد.

آمازون، با ارزش ۱.۶ تریلیون دلار یا تقریباً به اندازه کل بازار ارزهای دیجیتال (۱.۹۷ تریلیون دلار)، یکی از معدود شرکت‌های بزرگ فناوری است که هیچ حرکت بزرگی در فضای رمز ارزی انجام نداده است. آلفابت، شرکت مادر گوگل و یوتیوب، در حال بررسی راه‌اندازی محصولات جدید Web3 و بلاکچین است و قصد دارد NFT ها را با سرویس استریم خود ادغام کند. از سوی دیگر، متا، شرکت مادر پشت پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی پیشرو فیسبوک و اینستاگرام، مسیر خود را به طور کامل تغییر داده است و اکنون در حال ساخت متاورس خود به نام Horizon Worlds در تلاش برای یافتن منبع درآمدی جایگزین برای مدل کسب‌وکار مبتنی بر تبلیغات رو به افول خود است.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50668
دکمه بازگشت به بالا