ایستگاه خبر

نظر تحلیلگران در مورد افت اخیر بیت کوین و تثبیت آلتکوین‌ها چیست؟

چند روزی است که بیت کوین حرکت نزولی پیدا کرده است و فروشنده‌ها کاملا کنترل آن را در دست گرفته‌اند. این باعث شده که خریدار‌ها تا حدودی کنترل خود را از دست دهند و نتوانند روند بازار را برگردانند. به نظر می‌رسد که فشار فروش ایجاد شده در روز‌های اخیر مانع از ادامه روند صعودی بیت کوین شود؛ اینک بیت کوین آسیب‌پذیر است و ریسک شکستن حمایت‌های مهم مطرح است. اکنون که روند نزولی تسریع شده است، ممکن است بیت کوین قدرت خود را برای بازگشت از دست دهد و در روز‌های آینده شاهد نزول بیشتری باشیم. همزمان با نزول بیت کوین، شاهد پدیده تثبیت آلتکوین‌ها بودیم. بسیاری از آلتکوین‌ها هنوز نتوانسته‌اند دوباره بزرگترین قله‌های تاریخ خود را لمس کنند.

اخیرا بازار بیت کوین و رمز ارز‌ها با اقدام قیمت آشفته‌ای روبرو بوده است. در حالی که گاو‌ها کنترل خود بر روند پادشاه رمز ارز‌ها را از دست داده‌اند، بسیاری از آلتکوین‌ها به خوبی خود را در بالای کف‌های قیمتی اخیر تثبیت کرده‌اند. البته قدرتی که در هفته‌های گذشته در بیت کوین موجود بود و باعث شد که آلتکوین‌ها حرکاتی عظیم را انجام دهند، اینک در حال محو شدن است و این ممکن است بر اقدام قیمت آلتکوین‌ها تاثیر داشته باشد.

یکی از تحلیلگران انتظار نزول بیشتری را در آینده‌ای نزدیک دارد، البته این تحلیلگر به این نکته اشاره می‌کند که اگر گاو‌ها بتوانند از چند سطح کلیدی دفاع کنند، بیت کوین از لحاظ تکنیکال قابلیت محافظت را دارد. قیمت بیت کوین اینک به نسبت قله ۳۸ هزار دلاری اخیر بسیار افت کرده است. اینک کل بازار گرفتار احساس ریسک شده است و البته مشخص نیست که چه چیزی عامل این موضوع است. اگر بیت کوین خودش را تثبیت نکند و یا در کوتاه مدت یک برگشت قیمت به سمت بالا نداشته باشد، احتمالا نزول آن به سمت سطوح ۳۰ هزار دلار و ۲۸ هزار دلار آغاز خواهد شد.

یکی از تحلیلگران در تویت اخیر خود اظهار داشته که بیت کوین اینک در معرض شکسته شدن یک سطح حمایتی مهم قرار دارد که باید از این سطح در کوتاه مدت دفاع شود. او اشاره می‌کند که شکستن این سطح مهم ضرر‌های بزرگی را برای کل بازار به همراه خواهد داشت. در روز‌های آینده، اقدام قیمت بیت کوین تا حدود زیادی مشخص خواهد شد و اگر اصلاح عمیق‌تری در راه باشد، تشخیص داده می‌شود. نظر شما چیست؟ تثبیت آلتکوین‌ها را در این فضای بازار چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43354
دکمه بازگشت به بالا