ایستگاه خبر

صعود ۳۰ درصدی Algorand بعد از قرار گرفتن در فهرست صرافی Coinbase

ارزش بازاری Algorand بعد از این که به صورت ناگهانی در صرافی Coinbase لیست شد، به بالاترین سطح خود رسید. همچنین این فهرست Coinbase، سومین روز بزرگ را به لحاظ حجم تجارت در تاریخ این رمزارز ساخت.

یک لیست غافلگیر کننده از صرافی Coinbase موجب افزایش قیمت ۳۰ درصدی Algorand در کمتر از ۲۴ ساعت شد و ارزش بازاری آن را به رکورد جدیدی رساند. در روز ۱۶ جولای، این صرافی اعلام کرد که داد و ستد Algorand در برنامه‌های این صرافی آغاز شده است. حجم معاملات این رمزارز با این خبر، نزدیک به چهاربرابر افزایش یافت و سومین روز پر معامله این رمزارز را در طول تاریخش به ثبت رساند.

رمزارز ALGO، هم اکنون با قیمتی بیش از ۰.۳۵ دلار داد و ستد می‌شود و قیمت آن از زمان سقوط بازار رمزارز در ماه مارس، بیش از ۳ برابر شده است. این ارزش بازاری بی‌سابقه تا حدی مربوط به افزایش در عرضه‌ی در حال گردش آن است. موسسه Nomics برآورد کرده است که ۸ درصد از تمام عرضه‌های ALGO در گردش هستند.

این قرار گرفتن در لیست در حالی اتفاق افتاد که این صرافی ALGO را در میان ۱۸ دارایی رمزارزی که ماه گذشته برای در نظر گرفتن در لیست اعلام شده بودند، قرار نداد. حالا با وجود اعلام این فهرست در بلاگ خود، صرافی کوین بیس هنوز این موضوع را در توییتر خود به صورت عمومی منتشر نکرده است. این سکوت توییتری احتمالا به دلیل حمله‌ی هکری اخیر به توییتر بوده است که طی آن حساب این صرافی و مدیران آن نیز در معرض این حمله‌ی کلاهبردارانه قرار گرفتند.

برنامه Coinbase Pro در ۱۶ جولای، همچنین جفت‌های پوند و یورو را برای ALGO در کنار LINK، XRP و XTZ  راه‌اندازی کرده که موج جدیدی را از افزایش قیمت این رمزارز‌ها ایجاد کرده است.

https://coiniran.com/?p=40130
دکمه بازگشت به بالا