ایستگاه خبر

رونمایی از جزئیات شهر رمزارزی ۶ میلیارد دلاری Akon خواننده معروف!

به گزارش خبرگزاری Bitcoin.com، به تازگی Akon خواننده مشهور جزئیات برنامه شهر رمزارزی آینده‌نگر خود، واکاندای دنیای واقعی را منتشر کرده است. در این شهر ۷ منطقه اصلی وجود دارد و با رمزارز akoin اداره خواهد شد. واکاندا نام شهری است که داستان فیلم ابرقهرمانانه «پلنگ سیاه» در آن می‌گذرد.

جزییات برنامه

ستاره آمریکایی-سنگالی و بشردوست، Akon، روز دوشنبه برخی از جزئیات برنامه شهر رمزارزی Akon را منتشر کرد. این شهر به هفت منظقه دهکده فرهنگ آفریقا، مسکونی و ادارات، سرگرمی، ایمنی و سلامت، آموزش، فناوری و منطقه Senewood تقسیم شده است.

دهکده فرهنگ آفریقا از مرکز تفریحی ساحلی، فروشگاه‌ها، سالن رقص، مرکز تجاری، منطقه رستوران و یک هتل طراحی شده بر اساس فرهنگ ۵۴ کشور آفریقایی تشکیل شده است. نکته جالب در مورد منطقه مسکونی، سیستم پارک هوشمند است که ویژگی‌هایی نظیر پارک الکترونیک، پارک خودکار و حمل و نقل الکترونیک در شهر را معرفی می‌کند.

شهر Akon در مرکز پارک Cadastral de Mbodiene با مناظر زیبای ساحلی و طبیعت اطراف آن قرار دارد. طبق گفته وب‌سایت آن، شهر Akon استاندارد جدیدی را برای توسعه املاک و شهرسازی آینده در سنگال به عنوان یک کشور و یک منطقه ایجاد خواهد کرد. این پروژه توسط معمار مستقر در دبی طراحی شده و همچنین هنوز مشخص نیست که چند درصد از منابع برای ساخت این پروژه به صورت محلی و بومی تأمین خواهد شد.

بنیان‌گذار این شهر، Akon، اشاره کرد که این پروژه یک سوم از بودجه ۶ میلیارد دلاری خود را تأمین کرده است. به هر حال، شرکت بین‌المللی KE در زمینه مهندسی و مشاوره فعالیت می‌کند و برنده‌ی قرارداد ساخت و اجرای شهر Akon شد، چندی پیش در ماه ژوئن اعلام کرده بود که برای اجرای فاز اول و دوم پروژه توانسته است ۴ میلیارد دلار سرمایه جمع‌آوری کند. وی همچنین افزود که ساخت این پروژه از سال آینده آغاز می‌شود و فاز اول آن به تنهایی سه سال زمان می‌برد. پیش‌بینی می‌شود که این شهر در سال ۲۰۲۹ به صورت کامل آماده خواهد شد.

رمزارز akoin

رمزارز akoin که بر بستر استلار پیاده‌سازی شده، در این شهر استفاده خواهد شد. این رمزارز با هدف استفاده شدن به عنوان یک وسیله مبادله رایج و مشترک میان مردم ۵۴ کشور آفریقا طراحی شد. این رمزارز به شهروندان و کارآفرینان قاره سیاه این امکان را می‌دهد تا فقط با یک دستگاه موبایل در دنیای دیجیتال مشارکت کنند و از مزایای آن منتفع شوند.

این رمزارز کیف پول مخصوص به خود را داراست که با آن می‌توان بین رمزارز‌‌های شریک آن به صورت داخلی معامله کرد. این یعنی استفاده از فناوری سوآپ هسته‌ای خصوصی و اختصاصی برای انتقال مستقیم تمام رمزارز‌ها و آلتکوین‌های مورد پشتیبانی بدون استفاده از صرافی.

این ستاره مشهور در بیانیه خود اظهار امیدواری کرد که این پروژه می‌تواند شغل‌های بیشتری برای مردم سنگال و در کل آفریقا فراهم کند و می‌تواند خانه بازگشتی برای آفریقایی-آمریکایی‌ها باشد که از بی‌عدالتی‌های نژادی در کشور آمریکا خسته شده‌اند.

بیشتر بخوانیم: روانشناسی چرخه بازار (Market Cycle)، چرا دانستن آن مهم است؟

https://coiniran.com/?p=41009
دکمه بازگشت به بالا