پروژه‌هامقالات بلاکچین

پروژه Aion نسل سوم بلاک چین و با هدف ایجاد تحول در فضای رمز ارز

پروژه Aion نسل سوم بلاک چین و ارتباط دهنده بلاک چین ها در آینده، این پروژه سعی در متحول کردن فضای کنونی بلاک چین دارد. آیا موفق خواهد شد؟

مقاله حاضر به معرفی پروژه و رمز ارز Aion پرداخته و در ابتدا بیان می شود که امروزه صد ها بلاک چین وجود دارد و در آینده بعد از پذیرش بلاک چین توسط سازمان ها و حکومت ها به میلیون ها خواهد رسید. اما این بلاک چین ها در حال حاضر درست مانند کامپیوتر های دهه هشتاد به صورت مجزا و انفرادی عمل می کنند و ارتباطات بین زنجیره ای ندارند. این پلتفرم قصد دارد که ارتباط دهنده بین بلاک چین های مجزا و منفرد باشد.

پروژه Aion نسل سوم بلاک چین و با هدف ایجاد تحول در فضای رمز ارز
Aion Project

بیشتر بخوانید: بلاک چین چیست؟

تاریخچه و نحوه پیدایش پروژه

در ادامه توضیحاتی در مورد Matt Spoke خالق پروژه و همچنین تاریخچه ای در مورد پیدایش Aion مطرح می شود و از Aion به عنوان نسل سوم بلاک چین تعبیر میگردد. سپس از حل مشکلاتی مانند مقیاس پذیری و هماهنگی بین بلاک چین ها توسط Aion سخن به میان می آید.

سپس کیف پول دسکتاپی رمز ارز آن معرفی شده و به دنبال آن چگونگی مشارکت در بخشش ها و پاداش های پلتفرم Aion شرح داده می شود که این پاداش ها به پروژه ها و کار های خاصی مانند تحقیق، ترجمه و غیره تعلق می گیرد و افراد با هر تخصصی می توانند در این قبیل برنامه ها شرکت کنند.

مکانیسم استخراج رمز ارز Aion 

پس از آن مکانیسم استخراج و الگوریتم اختصاصی Equihash 2109 مورد بحث قرار می گیرد و به دنبال آن تعدادی از مشارکت کنندگان مهم در پروژه معرفی می شوند. در ادامه اعضای تیم این پروژه معرفی شده و صحبت از نسل اول و دوم بلاک چین می شود و Aion به عنوان نسل سوم که نوعی ارتباط بین بلاک چین ها را ایجاد می کند به مانند اینترنت از آن تعبیر می شود و ابراز می گردد که این پلتفرم هم از مدل چرخ و پره تبعیت می کند.

پروژه Aion نسل سوم بلاک چین و با هدف ایجاد تحول در فضای رمز ارز
Aion Project

در دنباله ی بحث وضعیت بازار آن در لحظه نوشتار و به نقل از سایت www.coinmarketcap.com بیان می شود و در پایان تعدادی از کاربرد های این پروژه در جهان واقع مورد بررسی قرار می گیرد.

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/07/Aionنمونه_خوانی.pdf” ]

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده می شود مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

https://coiniran.com/?p=22993
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x