ایستگاه خبر

Polkastarter با شبکه‌ی اولانچ (AVAX) ادغام خواهد شد

Polkastarter درراستای تلاش‌های خود برای ارائه‌ی خدمات چند-زنجیره‌ای، رسما با شبکه‌ی اولانچ (AVAX) ادغام شد. این همکاری درپی موفقیت تصمیمی مشابه از Polkastarter برای افزودن Celo به شبکه‌ی خود رخ می‌دهد.

هدف اصلی Polkastarter برای این مشارکت تبدیل شدن به یک شبکه‌ی چند-زنجیره‌ای جهانی است، زیرا ادغام با بلاک‌چین اولانچ دسترسی عرضه‌ی اولیه‌ی صرافی‌های غیرمتمرکز یا IDOها و مبادلات نقدی ثابت را برای آن میسر خواهد ساخت. شبکه‌ی گسترده‌ی AVAX در تسهیل دسترسی کاربران به انواع IDOها نقش مهمی داشته و کارمزد کمتری برای تراکنش‌ها از آنها دریافت خواهد کرد.

Polkastarter تاکنون موفق شده است تا توسط شبکه‌ی IDOهای خود به تامین بودجه‌ی بیش از ۹۰ پروژه کمک کند. Daniel Stockhaus، مدیر اجرایی Polkastarter، استفاده از اولانچ را موجب افزایش نقدینگی و سهولت تراکنش‌های این پروژه می‌داند.

محبوبیت AVAX طی ماه‌های گذشته

اولانچ یک بلاک‌چین لایه نخست (L1) با شبکه‌ی دیفای (DeFi) و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) بومی خود است. این شبکه قادر است تا ۶۵۰۰ تراکنش در هرثانیه را با کارمزد بسیار پایینی پردازش کرده که درنوع خود یکی از سریع‌ترین بلاک‌چین‌ها و یکی از رقبا و جایگزین‌های اصلی اتریوم محسوب می‌گردد.

تیم توسعه‌دهنده‌ی اولانچ به‌شدت مشغول گسترش ضریب نفوذ این شبکه بوده و درحال حاضر بر پشتیبانی از بریج‌های متعدد بین‌زنجیره‌ای متمرکز شده‌اند.

همان‌طور که در مقاله‌ای این پروژه را به‌طور اختصاصی معرفی کردیم، دلایل محبوبیت اخیر اولانچ را می‌توان به محیط کاربری dApp زیبا، ساختار منسجم چند-زنجیره‌ای و پشتیبانی بلندمدت توسعه‌دهندگان از آن خلاصه نمود.

پیشنهاد مطالعه: همه‌چیز دربارهٔ به‌روزرسانی ارو گلیسیر (Arrow Glacier) اتریوم

Source

https://coiniran.com/?p=49328
دکمه بازگشت به بالا