ایستگاه خبر

همکاری آدیداس با کوین‌بیس و سندباکس

شرکت کفش و پوشاک آدیداس از همکاری با کوین‌بیس و سندباکس (The Sandbox) خبر داده است. روز چهارشنبه، آدیداس ضمن توئیتی اعلام کرد که با صرافی رمز ارزی Coinbase همکاری می‌کند. اطلاعات کمی در مورد ماهیت این مشارکت فاش شده است.

Coinbase نیر این همکاری را تایید کرد، و در پاسخ به آن توئیت نوشت: «[صبح بخیر]… به مهمانی خوش آمدید، شریک!»

یک روز قبل، آدیداس در بازی واقعیت مجازی مبتنی بر اتریوم The Sandbox پیشنهاد کرده بود که چیزی در زمین‌های مجازی بازی بسازد و مفهوم آن را «AdiVerse» نامید.

به نظر می‌رسد که آدیداس در حال حاضر دارایی در The Sandbox دارد، زیرا نام آن در یک قطعه زمین در این مختصات دیده می‌شود. مشخص نیست که آیا این زمین را خریداری کرده است یا اینکه آیا زمین توسط The Sandbox اعطا یا اختصاص داده شده است.

آیا هر دو اقدام به هم مرتبط هستند؟

هنوز مشخص نیست که آیا همکاری آدیداس با کوین‌بیس به فعالیت آن در سندباکس مرتبط است یا خیر. این احتمال وجود دارد که این شرکت قصد دارد ارزهای دیجیتال را در The Sandbox خرج کند. اگر چنین باشد، Coinbase می‌تواند به آن کمک کند تا سرمایه‌گذاری مورد نیاز را انجام دهد.

احتمالات دیگری نیز وجود دارد. آدیداس هفته گذشته یک NFT در POAP راه‌اندازی کرد. این امکان وجود دارد که Coinbase با این اقدام مرتبط باشد، به خصوص اگر آدیداس قصد داشته باشد توکن‌های غیرقابل‌تعویض بیشتری را صادر کند. کوین بیس قصد دارد یک بازار NFT راه‌اندازی کند و آدیداس می‌تواند از آن بازار برای توزیع NFT های آینده استفاده کند.

این شرکت همچنین می‌تواند از کوین‌بیس برای پذیرش ارز دیجیتال به‌عنوان نوعی پرداخت استفاده کند، مشابه کاری که بسیاری از شرکت‌های دیگر در گذشته از طریق مبادلات کوین‌بیس انجام داده‌اند.

با این حال، همه این احتمالات و حدس و گمان هستند.

 

 

پیشنهاد مطالعه: گران‌ترین و محبوب‌ترین ترندهای بازار NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=48485
دکمه بازگشت به بالا