ایستگاه خبر

شبکه AdEx و رأی‌دهی جامعه آن برای عدم تمرکز

بنا بر گزارش خبرگزاری Cryptobriefing، شبکه AdEx در حال حاضر به کاربران اجازه می‌دهد تا ۵۰ درصد استیک کنند و در رأی‌گیری پیشنهاده حکم‌رانی این شبکه شرکت کنند. اعضای جامعه شبکه AdEx برای راه‌های مختلف توسعه پروتوکل تصمیم خواهند گرفت.

شبکه AdEx یک بستر تبلیغاتی است که سعی دارد کلاهبرداری‌های تبلیغاتی و مسائل حربم خصوصی را از طریق ایجاد یک چارچوب امن غیرمتمرکز برای تعاملات بین تبلیغ‌کنندگان، بازاریابان، توسعه‌دهندگان و مصرف‌کنندگان، رفع کند. در سپتامبر امسال، آن‌ها یک برنامه استیک کردن دارای انگیزه را راه‌اندازی کردند و در آن زمان ۷ میلیون عدد توکن جدید را بین استیک کنندگان توزیع کردند. کاربرانی که در آن موقع توکن‌ها را خریداری و استیک کردند، بین ۱۲۰ تا ۴۰۰ درصد سود برده‌اند.

یکی از موضوعات رأی‌گیری مربوط به تعداد توکن‌های ADX است که باید سال آینده ساخته شوند. حداکثر عرضه توکن‌های این شبکه ۱۵۰ میلیون عدد خواهد بود. هر چه توکن‌های بیشتری عرضه شود، عایدی درصدی سالانه پاداش‌ها بیشتر است پس با افزایش عرضه این شبکه سریع‌تر به حداکثر ۱۵۰ میلیون می‌رسد.

با این اوصاف، این تصمیم که بستگی به خرد جمعی اعضای جامعه AdEx دارد، اهمیت بی‌سابقه‌ای برای این پروتوکل دارد.

تنها کاربرانی که توکن‌های ADX-LOYALTY را در اختیار دارند می‌توانند در این رأی‌گیری شرکت‌ کنند. آن‌ها باید توکن‌های ADX را در استخر AdEx Loyalty استیک کنند تا بتوانند حق رأی به دست آورند. این استخر همچنین بهره قابل توجهی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد می‌دهد.

https://coiniran.com/?p=42099
دکمه بازگشت به بالا