ایستگاه خبر

آکالا اکنون روی پولکادات در دسترس است

آکالا (Acala)، اولین پروژه‌ای که برنده مزایده پاراچین پولکادات شد، شبکه متمرکز DeFi خود را در شبکه اصلی راه‌اندازی کرد.

آکالا در پولکادات راه‌اندازی شد

روز سه‌شنبه، این پروژه DeFi در یک توییت اعلام کرد که توکن ACA آن راه‌اندازی شده است، و مدیر ارشد رشد تیم، دن ریمر خاطرنشان کرد که این شبکه در حال آماده شدن برای فعالسازی آن است. آکالا به سمت یک چشم‌انداز HyFi یا Hybrid Finance پیش می‌رود که در دنیای فین‌تک Web2 و نئوبانک‌ها را با DeFi پیوند می‌دهد تا بازدهی و نتایج مالی بهتری را برای کاربران غیرکریپتو به ارمغان بیاورد، بدون اینکه آن‌ها نیازی به تماس با فناوری‌های رمز ارزی پیچیده مانند MetaMask داشته باشند.

بر اساس نقشه راه پروژه، راه‌اندازی کامل شبکه در فازهای مختلف انجام خواهد شد. اولین مورد به کاربران امکان ارسال و دریافت ACA و مشارکت در حاکمیت زنجیره‌ای را می‌دهد. طبق گزارش‌ها، این شبکه با بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ارزش کل در توکن‌های Liquid Crowdloan DOT (LCDOT) و بیش از ۲۰۰۰۰۰ دارنده توکن در سراسر جهان راه‌اندازی شده است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، امروز اعلام کرد که به محض اینکه در شبکه اصلی قابل انتقال باشند، توکن‌ها و جفت‌های معاملاتی باز را در برابر BTC ،BUSD و USDT فهرست می‌کند.

آکالا برنده اولین حراج پاراچین پولکادات در نوامبر با مشارکت اجتماعی از توکن DOT پولکادات به ارزش بیش از ۱.۲۷ میلیارد دلار شد. پاراچین‌ها، بلاکچین‌های منفرد و مخصوص کاربرد هستند که به زنجیره پولکادات متصل می‌شوند. شبکه آکالا خود را به عنوان «یک پلتفرم قرارداد هوشمند سازگار با اتریوم و بهینه‌سازی‌شده برای DeFi» معرفی می‌کند. این شبکه مجموعه‌ای از محصولات مالی، از جمله یک صرافی غیرمتمرکز بومی، یک مشتق سرمایه‌گذاری نقدی قابل اعتماد، یک استیبل کوین غیرمتمرکز و یک ماشین مجازی اتریوم ارتقا یافته با نام +EVM ارائه خواهد کرد.

آکالا این محصولات را در مراحل مختلف در یک سری از تاریخ‌های نامشخص عرضه خواهد کرد. تا کنون، آکالا فقط انتقال توکن ACA را در شبکه فعال کرده است. طبق داده‌های CoinGecko، ACA در حال حاضر با قیمت حدود ۲ دلار به ازای هر سکه معامله می‌شود که ارزش بازار پروژه را در حدود ۱۳۳.۳ میلیون دلار قرار می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو

 

Source

https://coiniran.com/?p=49487
دکمه بازگشت به بالا